Wpis z mikrobloga

Najbrutalniejsza, najgorsza i najbardziej przemilczana pigułka- #tagpill

Tak, moi drodzy. Głównym motorem napędowym waszego przegrywu jest tag przegryw na wykopie

Zanim tu wszedłem wiodłem o wiele lepsze życie, życie było bardziej kolorowe, o istnieniu Chadów nawet nie wiedziałem...

Mój kuzyn wszedł tu w kwietniu 2022 (ale nie ma konta). Od tego czasu praktycznie w ogóle nie wychodzi z domu, jego kręgi społeczne się zmniejszyły, radość z życia i charyzma całkowicie u niego zniknęła, miał trzy okazje na związek z całkiem spoko laskami, ale co? Nasłuchał się tutaj o Chadach, przeciętniakach, beciakach i olał każdą, brutalnie je wyzywając

Po przelknieciu #tagpill nigdy już nie spojrzycie na #przegryw pod tym samym kątem...

#blackpill #takaprawda #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #wykop #przemyslenia
Pobierz
źródło: temp_file.png6925643257116741458
  • 27
@ryhu: Brak świadomości nie sprawia, że skutki ciebie nie dotyczą. Świadomość też nie oznacza, że musisz się nadmiernie przejmować.
@ryhu: Taki stary cytat o Popielu:

Kronikarze wspominają również jego przydomek – Chwościsko bądź Chościsko (oznaczający ogon lub… zużytą miotłę). Na takie przezwisko zasłużył sobie podobno wyglądem i postępowaniem. Jak pisze Długosz: „Wstrętny był, mając brzydkie, a do tego rzadkie i wytarte włosy na głowie, wstrętniejszy jeszcze z powodu rozpusty i nędznych obyczajów”.
@Nemayu
1) żyje ci się dobrze, nawet jeśli odczuwasz skutki, to o tym nie wiesz, nie masz kompleksów
2) rozumiesz że masz zakola, wstydzisz się ich, boisz się zagadać, kończysz na wykopie w tagu #przegryw

Co lepiej
@ryhu:
1) Żyje ci się dobrze, ale nagle odczuwasz skutki, których nie potrafisz zrozumieć. Spada twoja pewność siebie, ale nie masz pojęcia czemu. Szykujesz mocny sznur, żeby dwa razy się nie wieszać.
2) Tutaj zgoda. Jest taka opcja, ale świadomość zakoli niewiele zmienia.
3) Rozumiesz, że masz zakola. Nie wstydzisz się ich, bo wstyd działa bardziej na twoją szkodę niż te zakola. Zagadujesz pomimo zakoli, ale do lasek na swoim zakolarskim
#!$%@? coś w tym może być - ja to np z wykopu dowiedziałem się, że jest w ogóle coś takiego jak zakola, że ludzie zwracają na to uwagę i że trzeba się wstydzić - nie zauważyłem tego nigdy ani u siebie, ani u innychi nikt miły na moje też nie zwrócił uwagi.


@ryhu:

Tak faceci dopiero od 5 lat walczą z łysieniem jak pojawiły się teorie incelów i kobiety wcale nie