Wpis z mikrobloga

Zdecydowałem się dziś spać w innej pozycji i uruchomił mi się zewnętrzny strażnik co sprawiło, że miałem LD, dość niezwykłe xD
Miałem kilka fałszywych przebudzeń, najpierw z tego co pamiętam byłem w moim pokoju tuż przy skraju łóżka i zacząłem się zginać co było bolesne, wtedy pomyślałem że to sen, w kolejnym śnie uświadomiłem się ale miałem zamydlone ręce, zacząłem trzeć by ustabilizować sen, chwile był ale potem znów przejście, w ostatnim LDku jaki pamiętam coś miotało mną po pokoju, znów się uświadomiłem i wkurzyłem się na ten byt senny który mną miota i zatrzymałem go po czym się obudziłem.
A czymże jest ten strażnik nocny? Podczas gdy zasypiamy w innej pozycji bądź otoczeniu instynktownie nasz strażnik nocny przełącza sen na lekki, ma to chronić przed tym co czyha na zewnątrz
Jeśli chodzi o nasze urządzenie, chcemy spróbować go podczas drzemki by zobaczyć jak zmieniają się (a na pewno się zmieniają) odczyty podczas zasypiania, można by za pomocą buzzera informować o tym by wychwycić moment zasypiania i uczynić go świadomym, oprócz tego badamy jego zastosowanie w wywoływaniu #oobe i pomoc w wejściu w trans

#swiadomysen #swiadomesny #sen #sny #oobe #swiadomesnienie #luciddream #luciddreaming #ld #oneironautyka #medytacja
  • 3
@billuscher: A ja dzisiaj się #!$%@?łem. Mam LD od dwudziestu lat. Dzisiaj nad ranem (jak to zwykle rano) najbardziej "magiczne jest ld" więc myślę, że poczaruję. Jestem w budynku, w którym nie ma nic ciekawego więc #!$%@?ć to, robimy Coloseum. Rozkładam piasek/żwir po horyzont jednym ruchem reki wzywam NPCty, przybiegli, nawet w zbrojach. Ja do nich, że jeszcze chwila bo muszę Arenę postawić, macham łapami, skupiam się jak debil a tu
@billuscher: Ćwiczyłem różne rzeczy jak zaczynałem, gdy się nauczyłem wszystkiego myślałem, że granicą jest percepcja, może po prostu nie potrafię stworzyć wszystkiego...? Rozwalić mogę cały świat po horyzont, ale budowanie idzie mi #!$%@?. :(