Wpis z mikrobloga

@tomo1111 bo później jak się straci pracę w Polsce to będzie piękny wpis w CV jak to się było za UE i gnębiło Polaków. Taki polityk znajdzie robotę w strukturach europejskich za 10 tys euro. Dla niego to będzie jak złapanie Pana Boga za nogi. A dla eurokratów to są śrubki.
@ziemba1: więc tak
1 panel: to że ktoś nie chce żeby byle luj jak w Ameryce posiadał broń nie oznacza że uważa żeby np. antyterroryści nie mogli posiadać broni i w trakcie akcji szli #!$%@? się pięściami xD. Dużo polityków za oceanem nie chce zabrać kompletnie broni tylko ograniczyć dostęp, ile to już razy było że ktoś rozstrzelał szkołę/sklep, ewidentnie miał problemy z głową a chwile przed masakrą na luzie kupił
@caius_cosades: strip jest po angielsku więc będę mówił o globalnej scenie a nie polskim #!$%@?.

Politycy czy banki mają uzbrojona ochronę, ale ja jako ojciec nie mogę chronić swoich dzieci i swoich pieniedzy we własnym domu samodzielnie - check

Leah Thomas ten transseksualny pływak co pokonał kobiety w pływaniu właśnie ogłosił że wraca do bycia mężczyzna - check

Prywatne odrzutowce startujące w olbrzymich liczbach po konferencjach w sprawie zmian klimatu -
@OskarDeveloperski: jakiś Noname z kanadyjskiego BLM to poważny polityk? Beka z ciebie.
Na wykopie mogłem przeczytać jak twoi koledzy bronili brevika i tego #!$%@? z Christchurch a mam przejmować się jakimś sromem z Kanady?
Ostatnio też wykopki słysząc że czarny 16 letni chłopak został postrzelony bo zadzwonił do złych drzwi kiedy miał odebrać rodzeństwo, zaczęli wymyślać historyjki żeby bronić oprawce i zwalić winę na chłopaka i ogółem czarną społeczność,
W dodatku
jakiś Noname z kanadyjskiego BLM to poważny polityk?


@McWozniak: noname w sensie lider ogólnokrajowy xD

Na wykopie mogłem przeczytać jak twoi koledzy bronili brevika i tego #!$%@? z Christchurch a mam przejmować się jakimś sromem z Kanady?


urojenia i chochoły, jacy koledzy? juz musisz uciekac do mitomanii bo wlasnie sobie uswiadomiles ze nie masz racji?

Ostatnio też wykopki słysząc że czarny 16 letni chłopak został postrzelony bo zadzwonił do złych drzwi
@OskarDeveloperski:
Nie to żebym musiał się tłumaczyć psychopacie który fantazjuje o mojej śmierci, zresztą jako że sam jesteś rasistą i tak nic dla ciebie nie będzie rasistowskie co Crowder zrobi. Ale dla postronnych ludzi i żeby nie było że jestem gołosłownym, tu na przykład Crowder naśmiewa się w rasistowski sposób z Czarnych farmerów. https://twitter.com/JasonSCampbell/status/1371856007203336194?s=20
@McWozniak: hahahahahaah to jest ten twoj przyklad? Wysmiewal ze problem jest tak stary ze dzisiejszy czarny nic z niego nie bedzie mial i ty widzisz tu rasizm?
Jestes smutnym chorym czlowiekiem. Lecz to, zaraz bedziesz widzial rasizm w płatkach, drzewach i motylkach.

https://wykop.pl/link/7083985/algierczyk-mial-zgwalcic-20-latke-jestem-w-szoku-ze-trafilem-do-wiezienia

To jest prawdziwy problem, news z przedwczoraj. Ciebie to cieszy, co nie? Rasizm wyrownany!