Wpis z mikrobloga

@OskarDeveloperski:

a teraz slyszy o niej caly swiat a ta aktywistka jest zapraszana do telewizji i wywiadow


Tak słyszy o niej caly świat że ani ty ani ja nie mielibyśmy przed tą rozmowa pojęcia kto to, typiara z tego co widzę nawet na wikipedii strony nie ma, a wpisując jej imię w Google news pokazuje się tylko artykuły z 2016/2017. Normalnie Lady Gaga z niej farmazoniarzu.

Oczywiscie ze wlamwyacze czesto wbijaja
Pobierz
źródło: Screenshot_2023-04-27-08-57-47-84_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12
Tak słyszy o niej caly świat że ani ty ani ja nie mielibyśmy przed tą rozmowa pojęcia kto to


Bzdura, ty nie miales pojecia kto to, i teraz do ciebie dotarlo ze nie miales racji, wiec zamiast przyznac sie do bledu bedziesz sie zapieral. Klasyk.

i do tego dzwonił grzecznie dzwonkiem?


Ale przeciez ty w swoim pustym lbie nie masz pojecia jak dzialaja wlamania, oczywiscie ze dzwonil dzwonkiem, staruszek otwiera, dostaje piescia
Pobierz
źródło: cozasmieczalosny
@OskarDeveloperski: pisałeś że cały świat o niej wie i zapraszana jest wszędzie a jako dowód wstawiasz jakieś wyniki które ją krytykują za wypowiedź z 2017 albo opisują jej profil działalności, ok farmazoniarzu xD Specjalnie zaznaczyłem news żeby zobaczyć czy ktoś coś nowego o niej pisał, a nie żeby wypływało mi jakieś informacje prehistoryczne. tak się striggerowałeś że nawet screena podpisałeś "cozasmieczalosny" ale to niby ja mam problemy. Tak jak mówiłem wierz
@OskarDeveloperski:

Dobrze że uciekasz bo taka kompromitacja jak teraz zaliczyles to dawno nie widzialem xD usun te posty najlepiej.


tak tobą wytarłem podłogę i zniszczyłem psyche że aż nawet w nazwach plików na kompie mnie wzywasz. Masz srogie urojenia jeśli myślisz że to ja się w tej rozmowie skompromitowałem. A teraz waruj do piwnicy i bój się świata bo ci wykop tak powiedział
@OskarDeveloperski: jeszczce do moderacji poleciałeś się poskarżyć chociaż sam o wiele gorsze rzeczy o mnie mówisz. Właściwie nie wiem co lepsze jest, zostawić twoje wysrywy tutaj bo to samozaoranie, czy jednak zgłosić tak jak ty to zrobiłeś żeby usunąć moją odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@McWozniak: tak tak no nie liczy sie bo nie ma jej w telewizji 24/7 xD jeszcze wiecej zaspamuj komentarzy schizofreniku zaorany xDDD przeciez ty tam ryczysz przed tym komputerem, starczy ci wykopu na dzisiaj, idz pomoz matce zmywac, przegrales, no trudno, skompromitowales sie, zaakceptuj gorycz porazki, przemysl swoje bledy jakie popelniles i nastepnym razem po prostu nie otwieraj mordy na tematy o ktore nie masz pojecia ( ͡° ͜ʖ
@OskarDeveloperski:

tak tak no nie liczy sie bo nie ma jej w telewizji 24/7


Fajny chochoł

przeciez ty tam ryczysz przed tym komputerem


Ty już nawet w screenshotach wyzywasz tak ci #!$%@?ło xD

1. Odpisywałem tylko na to jak się striggerowałeś i zacząłeś życzyć mi śmierci.
2. To czemu bezsilnie mnie ciągle obrażasz a nie napisałeś ani jednego porządnego argumentu
3. To ty tak robisz w tej konwersacji i każdy normalny
Fajny chochoł

Przestalem czytac.
wymysliles urojona definicje "znanej" osoby i teraz twierdzisz ze wygrales bo nikt jej nie spelnil xD
Moge sie w takie cos bawic w nieskonczonosc - uwaga, nie istnieje cos takiego jak rasizm. Nie ma takiego czegos. Udowodnij mi ze jest, daj jeden dowód. Czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@McWozniak: Reszty tego twojego wysrywu nawet nie czytam bo taki intelektualny sciek zaoranego schizofrenika ktory