Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki :) kolejna noc za mną, fajnie nie było j jeszcze na wieczór zaczęło padać. Dzisiaj z rana spotkałem się z Mirkiem @Hack3rz który zaoferował pomoc w ładowaniu powerbanka, właśnie się ładuje. Potem poszedłem na rozmowę o pracę, w teorii na 10 byłem umówiony lecz będąc obok stwierdziłem, a no co to czekać. Ogólnie praca ogarnięta :) Hurtownia, nocki. Zaczynam od jutra, z wtorku (noc) na środę i tak dalej. Nie patrzę czy praca mi się podoba itd. ważne, że jest i pozwoli mi coś zjeść ciepłego. Potem będzie trzeba pomyśleć o czymś lepszym. No nic, życzę wam spokojnego pierwszego dnia pracy, za cztery dni weekend ;) a ja czekam, aż się otworzy elzam.
Aaa zapomniał bym, wszyscy co porównywali mnie do #bezdomnyrekin kij wam w oko, w pupe nie zasługujecie, serdecznie pozdrawiam.

#przegryw #bezdomnosc #depresja #chwalesie #pracbaza
Rozwodnik - Hej Mirki i Mirabelki :) kolejna noc za mną, fajnie nie było j jeszcze na...

źródło: IMG_20230424_084214

Pobierz
  • 12
@Rozwodnik: Bo spotkałem gościa co tam się kręcił i chciał pieniądze. Nauczony doświadczeniem od razu mówię po włosku (którego nie znam), "Nie jestem Polakiem, jestem Włochem". Zawsze działa, a tu typ do mnie czy mówię po angielsku co mnie zszokowało. Zawsze tacy goście tylko w swoim języku. To mu dałem ale tylko jakieś grosze bo nie miałem gotówki przy sobie.

Jakby coś się w Elblągu działo co potrzebujesz to wołaj śmiało,