Wpis z mikrobloga

@paniejanuszu: Nie, To wymysł jakichś baranów. Nie wiadomo co tam widać, raczej wygląda na to, że ma coś w kieszeni. To wygląda jak jakiś praktis w szkole tańca. Żaden facet przychodzący na kurs czy praktis nie może sobie pozwolić, aby mu tak stał. Jakieś jednej może się to będzie podobać. Ale na pewno druga, trzecia czy czwarta z którą by tańczył zgłosi to i wyrzucą faceta czy trenera. Właściwie jest to
@CXLV: nie wiem jak inne #rozowypasek ale jak pokazałem mojej to powiedziała że nie wyobraża sobie wrzucać takie coś do netu a jak jej powiedziałem że to żona Lewego i matka dwójki dzieci to aż się #!$%@?ła jak Anka mogła takie coś zrobić, że zhańbiła męża i cała rodzinę i że nie mieści się jej to w dupie jak można tak #!$%@?ć.
Tylko że moja różowa jest Francuzką a nie Polką
@CXLV: rozowe Ci napiszą ze może sobie robić co chce a chce rozpromowac swoje zajęcia i tworzyć kontent, który podekscytuje siedzące samotnie w domu polki.
A ja jako różowa się oburzyłam trochę tymi filmikami. Właśnie tak wizerunkowo głównie. Bo jak są dogadani z Robercikiem ze jemu tańczenie nie przeszkadza to niech sobie tańczy, ale wrzucanie tego do sieci w tej ilości i w tej proporcji do kontentu z mężem jest brakiem
@CXLV: tańczyłem tańce latynowskie,bachata najnudniejsza taniec w kroczu.bardziej podoba mi się salsa.to wygląda prawie jak taniec na rurce.po wypowiedziach Lewandowskiej można stwierdzić,że to kobieta "nowoczesna",wyzwolona.z jednym chłopem tyle czasu.ona chce pikanterii "seks na plaży " z wywiadu nawet na to wskazuje.