Wpis z mikrobloga

Po rozstaniu z dziewczyną przysiągłem sobie, że będę celebrować rocznicę rozstania mojego wieloletniego ch**owego związku, w którym to ona marzyła, by być żoną i matką, nie okazując przy tym ani jednego atrybutu żony i matki przez te wszystkie lata.
Rocznica minęła już jakiś czas temu, a ja kompletnie o tym zapomniałem xD

Trzymajcie się mireczki i zapamiętajcie sobie jedno - zły wybór partnerki może permanentnie zniszczyć wam życie, dlatego rozstanie to jedno z lepszych rzeczy, które może przytrafić się mężczyźnie, oczywiście jeżeli wcześniej nie dałeś się jej zbejtować na ślub, dzieci lub kredyt na mieszkanie. Musisz jednak dać temu trochę czasu, zanim pozbierasz te myśli do kupy i przestaniesz myśleć emocjami. Podstawową oraz najsilniejszą bronią każdego mężczyzny jest logika. Emocje zostawcie kobietom.

Mam dosyć patrzenia jak ciężko pracujące chłopy popadają w używki, skaczą z balkonów i mostów, a ich byłe się z tego śmieją, bo już miały trzech czadów po nim. Nie idealizujcie kobiet, albowiem w ich naturze leży bezwzględność, o której nawet nie macie pojęcia. Potrafią spuścić wam wpierdziel emocjonalny na poziomie tego fizycznego od bandy Sebixów z osiedla, lub nawet i mocniejszy.
Błagam was - nie siedźcie w kijowych związkach bez przyszłości, rozpoznajcie tkwienie w Syndromie Sztokholmskim.

Nie dawajcie się kukoldować, nawet przy błahych rzeczach jak przytrzymanie jej torebki z Michaela Corsa, na którą ciężko zapierdzielałeś ostatnie pół roku. Zaufajcie mi - one będąc w wami w związku również was testują świadomie lub nieświadomie czy jesteś jej jedynym, czy po prostu jedną ze słabszych gałęzi, którą puści, gdy nadarzy się lepsza okazja. Niektóre są bardzo cierpliwe i mogą czekać latami. Nie spoczywaj nigdy na laurach myśląc, że jak jest z wami 5,6,8 lat, to już zostaniecie ze sobą na zawsze.
Mężczyzna pilnuje bramy związku, a kobieta pilnuje bramy seksu. Dlatego, gdy to ona grozi Ci zerwaniem, to znaczy, że mentalnie już z tobą zerwała i myśli jak to wszystko rozegrać, dlatego oczekuj tego w najbliższym czasie ;)

Jeśli w związku daje wam raz na 2 tygodnie po twojej błagalnej inicjacji to usiądź, przeanalizuj sobie w głowie i pomyśl ile razy będziesz mieć seksów po ślubie i dziecku - matematyka jest prosta, a wynik nie stoi po twojej stronie. I nie wmawiaj sobie, że seks aż taki ważny nie jest xD
Jeśli ciągle gada wam jaką by to nie chciała być żoną i matką, a w domu jest wiecznie nieposprzątane, a jedzenie to jedynie możesz sobie (i jej) z maka zamówić, to pomyśl jak to będzie, gdy na świat przyjdzie dziecko?
To, co kobieta wam mówi, a co robi to dwie osobne, najczęściej sprzeczne rzeczy. Dlatego pilnujcie się, i bądźcie zawsze dwa kroki do przodu od niej.
She's for the streets.

#zwiazki #seks #p0lka #milosc #rozstanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
#lewandowski #zdrada
  • 23
Nie dawajcie się kukoldować, nawet przy błahych rzeczach jak przytrzymanie jej torebki z Michaela Corsa, na którą ciężko zapierdzielałeś ostatnie pół roku. Zaufajcie mi - one będąc w wami w związku również was testują świadomie lub nieświadomie


@PEKLONIKON:

Ja pierdziele xD nie wierzę, że można mieć tak nasrane w deklu, żeby pisać coś takiego i nie trollować xD

No i cyk generalizacja, ciekawe gdzie obrońcy "wszyscy są wyjątkowi", pewnie tam gdzie
  • 18
@AlienFromWenus:
Zaczyna się od błahych rzeczy typu przytrzymanie torebki, potem przymykanie oka na wyjścia do klubów z koleżankami, poprzez tolerowanie jej męskich przyjaciół, a kończy do pójścia z kimś innym do łóżka "dla beki"
Rama musi być sztywna od jej podstawy ;)
Ale co ja tutaj będę kobiecie tłumaczyć. Jak chcesz złapać rybę to pytasz się o radę wędkarza, a nie ryby.
@PEKLONIKON:

Naprawdę, jak można dojść do wniosku że zdrada zacznie się w momencie, gdy facet przytrzyma torebkę kobiecie?

Jeśli ja mojemu niebieskiemu przytrzymuję skrzynię biegów, gdy ten próbuje wybić zapieczoną śrubę młotkiem, to on nie może przytrzymać mi torebki?

Dla mnie takie chamstwo w związku i robienie z siebie "turbo męskiego na siłę" nie jest atrakcyjne i właśnie takie zachowania stopniowo pogarszały relacje.

Jak facet jest męski to jest na tyle
rozstanie to jedno z lepszych rzeczy, które może przytrafić się mężczyźnie, oczywiście jeżeli wcześniej nie dałeś się jej zbejtować na ślub, dzieci lub kredyt na mieszkanie.


@PEKLONIKON: Jak twój związek jest wrakiem, to należy zmienić partnerkę nawet jak doszło do ww. nieszczęść. Lepiej być w plecy połowę majątku niż przegrywać w toksycznym związku. Ratujmy co się da.
@PEKLONIKON: Ja to bym się zastanowił czy naprawdę trzeba się pchać w ten cyrk jakim jest szukanie partnerki. Na siłę brodząc w tym bagnie (które jest i po jednej i po drugiej stronie) tylko dlatego że presja społeczna tak każe a potem siedzieć i płakać nad #!$%@? latami życia bo się zaufało nie tej osobie. To jak z jazdą samochodem, nie każdy się nadaje i nie każdy musi na siłę próbować.