Wpis z mikrobloga

Ostatnio zrobilem ankiete i dziwi mnie, ze wykopki w zdecydowanej wiekszosci popieraja temat aborcji. Serio? Juz pomijajac sprawy swiatopogladowe to wy powinniscie byc pierwszymi przeciwnikami tego. Byly protesty w calej Polsce? Byly. Faceci chodzili jak te glupie osly na nie i czesto narazali swoje zdrowie w tej sprawie w ulicznych starciach z policja. Wy wspieracie kobiety a co w zamian otrzymujecie od nich? Co najwyzej fucka moga wam pokazac.

Na zadne wsparcie od feminoidow nie macie co liczyc na zadnej plaszczyznie. ZADNEJ. Jak mozna wspierac kogos kto w zdecydowanej wiekszosci bez mrugniecia okiem wyslalby was na pewna smierc? Przymusowe powolania na cwiczenia wojskowe ktore moga potrwac nawet kilka miesiecy? Alez prosze nie ma problemu. Przymusowe wcielenie do wojska w trakcie wojny i zakaz opuszczania kraju? Oczywiscie, ze jestesmy za. Tak wlasnie wasze biedne, ucisnione kobietki wypowiedzialy sie w wiekszosci na przeprowadzanych ogolnokrajowych ankietach. I to kto tak mowi hipokrytki, ktore w razie wojny moga spakowac mandzur i sobie wyjechac w kazdej chwili gdzie chca i jeszcze socjal i mieszkanie na farta gdzies na zachodzie dostana.

Zamiast wspierac facetow i sprzeciwiac sie temu to juleczka jedyne co zrobi to ci tylko dokopie. Masz firme, kredyty, postawiles swoje cale zycie na szali rozkrecajac wlasny biznes? Gowno mnie to obchodzi faceciku masz isc na miesiace na cwiczonka wojskowe a twoja firma mnie nic nie obchodzi. To nic nie szkodzi, ze po tygodniu, dwoch, trzech albo miesiacu nie bedzie juz czego zbierac i zostaniesz tylko z dlugami. Takze wspierajcie dalej nasze witaminki a w zamian otrzymacie od nich co najwyzej kopa na leb.

Zero wsparcia na jakiejkolwiek plaszczyznie dla nich. Powinniscie zrobic wszystko zeby im jak najbardziej dokopac. Wybory za pasem to glosujcie na obesrany PiS albo Konfederacje, ktore sa gwarantem urzymania zakazu aborcyjnego. Niech se jedzie witaminka do Czech czy gdzies indziej i buli gruby hajs za abortaz a w Polsce niech gowno otrzyma.

Edit: dobra zapis, ze jak dziecko chore czy jakies inne zagrozenie zycia jest bym utrzymal do legalnej aborcji ale na wszystkie inne widzimisie aborcyjne totalny zakaz.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #aborcja
JulianGangol - Ostatnio zrobilem ankiete i dziwi mnie, ze wykopki w zdecydowanej wiek...

źródło: Screenshot 2023-04-18 12-22-31

Pobierz
  • 82
czy chce usunąć zdrowe dziecko bez żadnego zagrożenia dla własnego zdrowia i życia, to ja też chcę mieć wybór czy chcę się posuwać do ojcostwa i płacenia alimentów.


@Shackowany: zestawiasz ze sobą totalnie niepasujące rzeczy.

Gdy trwa ciąża - kobieta cierpi fizycznie, przy porodzie cierpi fizycznie, a facet w ogóle ciąży nie odczuwa.

Gdy natomiast dziecko jest urodzone, to oboje rodzice mają względem dziecka obowiązek finansowy (kobieta już drugi). Bo jako
@JulianGangol: Zastanów się, czy taniej wychodzi podatnika aborcja, czy utrzymywanie chorej osoby (plus opiekunki matki) do końca życia? Albo czy utrzymywanie w domu dziecka do +18 plus mieszkanie socjalne dla wychowanka?
Dodatkowo niechciane dzieci często kończą w kryminale albo psychiatryku.

A aborcja to nie jest przyjemna sprawa, jak ktoś na nią się decyduje to faktycznie nie chce mieć dziecka.
@maciss: ty i cala reszta nieukow ktorzy nie potrawia czytac ze zrozumieniem wiec napisze jeszcze raz moze tym razem dotrze. Moj post to nie temat o aborcji tylko o tym, ze kobiety maja w dupie mezczyzn i ich problemy i trzeba tym samym sie im odplacic kladac lache na ich problemy czytaj temat aborcji bo tam maja najwiekszy bol dupska. Mam nadzieje, ze dotarlo i nikt mi tu wiecej nie bedzie
@JulianGangol: Napisałem dlaczego jestem za aborcją, bo ty masz pretensje że większość tak zagłosowała.
Mam gdzieś ich strajki na które nie chodzę, czy jakąś zemstę, patrzę na sprawę z własnej/ogólnej perspektywy.