Wpis z mikrobloga

Ostatnio zrobilem ankiete i dziwi mnie, ze wykopki w zdecydowanej wiekszosci popieraja temat aborcji. Serio? Juz pomijajac sprawy swiatopogladowe to wy powinniscie byc pierwszymi przeciwnikami tego. Byly protesty w calej Polsce? Byly. Faceci chodzili jak te glupie osly na nie i czesto narazali swoje zdrowie w tej sprawie w ulicznych starciach z policja. Wy wspieracie kobiety a co w zamian otrzymujecie od nich? Co najwyzej fucka moga wam pokazac.

Na zadne wsparcie od feminoidow nie macie co liczyc na zadnej plaszczyznie. ZADNEJ. Jak mozna wspierac kogos kto w zdecydowanej wiekszosci bez mrugniecia okiem wyslalby was na pewna smierc? Przymusowe powolania na cwiczenia wojskowe ktore moga potrwac nawet kilka miesiecy? Alez prosze nie ma problemu. Przymusowe wcielenie do wojska w trakcie wojny i zakaz opuszczania kraju? Oczywiscie, ze jestesmy za. Tak wlasnie wasze biedne, ucisnione kobietki wypowiedzialy sie w wiekszosci na przeprowadzanych ogolnokrajowych ankietach. I to kto tak mowi hipokrytki, ktore w razie wojny moga spakowac mandzur i sobie wyjechac w kazdej chwili gdzie chca i jeszcze socjal i mieszkanie na farta gdzies na zachodzie dostana.

Zamiast wspierac facetow i sprzeciwiac sie temu to juleczka jedyne co zrobi to ci tylko dokopie. Masz firme, kredyty, postawiles swoje cale zycie na szali rozkrecajac wlasny biznes? Gowno mnie to obchodzi faceciku masz isc na miesiace na cwiczonka wojskowe a twoja firma mnie nic nie obchodzi. To nic nie szkodzi, ze po tygodniu, dwoch, trzech albo miesiacu nie bedzie juz czego zbierac i zostaniesz tylko z dlugami. Takze wspierajcie dalej nasze witaminki a w zamian otrzymacie od nich co najwyzej kopa na leb.

Zero wsparcia na jakiejkolwiek plaszczyznie dla nich. Powinniscie zrobic wszystko zeby im jak najbardziej dokopac. Wybory za pasem to glosujcie na obesrany PiS albo Konfederacje, ktore sa gwarantem urzymania zakazu aborcyjnego. Niech se jedzie witaminka do Czech czy gdzies indziej i buli gruby hajs za abortaz a w Polsce niech gowno otrzyma.

Edit: dobra zapis, ze jak dziecko chore czy jakies inne zagrozenie zycia jest bym utrzymal do legalnej aborcji ale na wszystkie inne widzimisie aborcyjne totalny zakaz.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #aborcja
JulianGangol - Ostatnio zrobilem ankiete i dziwi mnie, ze wykopki w zdecydowanej wiek...

źródło: Screenshot 2023-04-18 12-22-31

Pobierz
  • 82
@JulianGangol: beka z kukoldzików którzy wtedy chodzili na te marsze xD, a gdy przyjdzie co do czego to wystarczy popatrzeć co się dzieje za naszą wschodnią granicą.
Przeciętny mężczyzna w oczach przeciętnej kobiety to bezwartościowy śmieć który ma tylko niewolniczo pracować na utrzymanie tego matriarchatu i ewentualnie zdechnąć na wojnie gdy one będą uciekać na zachód.
@JulianGangol: Ryzykowanie życia w ulicznych starciach z policją, ładna odklejka xd

Zrobiłeś cos w sprawie tych powołań, chodziłeś na protesty? Jak właściwie aborcja się ma do tego tematu? Bali was dupa że kobiety się potrafiły zorganizować w swojej sprawie kiedy u was skończyło się na chlipaniu na wykopku?

Waszym przeciwnikiem jest rząd i prawo a nie kobiety. Partia, której one się sprzeciwiają na tych protestach utrzymuje powolania dla mężczyzn i nierówny
Oczywiście, że jestem za. To tylko i wyłącznie decyzja kobiety. Jeśli chce zostać matką to nią zostanie a jeśli nie, to podda się aborcji (w przypadku, gdy antykoncepcja zawiodła). Dlaczego niby kobieta miałaby się męczyć 9 miesięcy w ciąży, jeśli nie chce tego dziecka? Nie wspomnę już o wychowaniu. To jest ogromne poświęcenie i nikt nie ma prawa nikogo do tego zmuszać. Każdy najlepiej niech się zajmie swoją d&pą a nie ocenia