Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiałem czytając wpis kolegi dotyczący aborcji. Ciekawi mnie skąd takie duze poparcie legalnej aborcji wśród kobiet - zdecydowana wiekszosc w wieku rozrodczym jest za.

Czy to faktycznie chodzi o zagrożenie życia matki, ciąży w wyniku gwałtu czy nieuleczalnej choroby płodu czy to tylko przykrywka, a tak naprawde chodzi o poczucie komfortu, ze w przypadku wpadki mozna dzieciaka wyskrobać?

I jeżeli byłaby legalna - co w przypadku kiedy kobieta chciałaby dokonać aborcji, a ojciec nie? Zapraszam do dyskusji

#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #aborcja
  • 47
@dzkeson: Po prostu kobiety z zachodu (w tym Polki wychowane na socjalach) nie chcą brać odpowiedzialności za swoje szkodliwe decyzje.

Cykl miesiączkowy trwa około 28 dni. W trakcie jego trwania kobieta może zajść w ciąże między 8, a 16 dniem cyklu. Wcześniej i później jest to praktycznie niemożliwe. Najwyraźniej kobiety w Polsce tak świerzbi, że nawet przez te 8 dni nie może się powstrzymać.

Polecam poczytać statystyki powodów dokonania aborcji -
w Ameryce to się zabezpieczał, a jak z nią pierwszy raz uprawiał seks, to ona zrobiła wielkie oczy, jak gumkę wyciągnął, bo "po co skoro można wyskrobać". I to dotyczyło praktycznie wszystkich jego dziewczyn, które były amerykankami.


@SlaviTV: a w tej bajce były smoki? Aborcja nie jest tak bezpieczna żeby ją robić kilka razy w życiu. Wy wykopki serio chorzy psychicznie jesteście.
@Invisiblinio: Jestem raczej liberałem po całości - tak na wszelki wypadek na wstępie, gdybyś chciała użyć jakiegoś argumentu odnośnie konserwatyzmu, zaściankowości etc.

Porównujesz prawa kobiet do praw zwierząt i argumentujesz o ich zrównanie? Przecież to inna bajka. Idąc tym tropem, to do dzików się strzela. Do ludzi, w tym kobiet, nie. Tutaj też chcesz do zrównać do poziomu zwierząt nie widząc różnic w wartości życia ludzkiego, a życia zwierzęcia? Zaostrzenie prawa
@SlaviTV: farmakologiczne to jak jeszcze wczesna ciąża, te baby z for to pozerki głupie i łżą dla jakiegoś fejmu, trollingu; taka aborcja niesie za sobą czasami kilka tygodni skutków ubocznych, szkoda zachodu, a jeśli jakieś odklejone z rzadka baby serio się aborcjują dla hobby, to przecież lepiej dla tych ich płodów, że się nie rodzą, bo skończyłyby jako przegrywy na wykopie
@Invisiblinio: Mmm, nie. Bardziej wychodzi na to, że jesteś radykalną feministką, lub chociaż reprezentujesz w tym konkretnym przypadku taki pkt widzenia, skoro jako argument bierzesz porównywanie się do zwierząt, ale tylko tam, gdzie wygodnie, gdzie argumentacja pasuje. Stawianie na równi życia ludzkiego do życia zwierzęcego oraz zasad świata ludzi i świata zwierząt też jest robieniem #!$%@? z logiki, czy się z tym zgodzisz, czy nie
@dzkeson:
Temat jest niestety bardzo zlozony i nie jest mozliwe ustalenie prawa do aborcji w taki sposob zeby wszyscy byli zadowoleni.

Wedlug mnie:
Aborcja powinna byc dozwolona do 24 tygodnia ALE tylko w przypadku dostepnej "aborcji finansowej" dla facetow.

Kobieta chce aborcji a facet nie to najgorszy scenariusz do ogarniecia. Z jednej strony byloby sprawiedliwie gdyby kobieta urodzila i oddala dziecko ojcu a z drugiej strony to jak zmusisz kobiete do