Wpis z mikrobloga

@Wodowy11: Uwielbiam czarnych facetów. Byłam z kilkoma i mam fantastyczne wspomnienia. Są przystojni, zadbani i hojnie obdarzeni przez nature. A co ważne, potrafią korzystac ze swoich atrybutów. W końcu mi facet dogodził bo w Polsce niestety nie mogłam liczyc na dobry seks i namiętnego kochanka. Polecam każdej kobiecie taką egzotyczną przygodę.
@Wodowy11: Patrząc często na poziom samców w tym kraju, nie dziwię się, że spora część Polek woli iść do Bambo… też bym wolała przystojnego Afrykańczyka niż Janka z wylewającym się spod koszulki bebechem albo pędzlem na głowie…
@WyzwolonaPodrozniczka: Jeżeli weźmiemy tą wypowiedź na serio, to zastanawiam się co bym zrobił gdybym dowiedział się, że moja matka skakała po wielu murzyńskich kutangach. Zerwałbym z nią kontakt chyba. Potem taka #p0lka chce dzidziusia i ten bombelek(jeżeli nie spłodzony przez czarnego księcia sawanny) będzie miał traumę do końca życia. Dziękuję mojej matce że była cnotliwa po dziś dzień. HAt tfu na p0lki.
@WyzwolonaPodrozniczka: Jeżeli weźmiemy tą wypowiedź na serio, to zastanawiam się co bym zrobił gdybym dowiedział się, że moja matka skakała po wielu murzyńskich kutangach. Zerwałbym z nią kontakt chyba. Potem taka #p0lka chce dzidziusia i ten bombelek(jeżeli nie spłodzony przez czarnego księcia sawanny) będzie miał traumę do końca życia. Dziękuję mojej matce że była cnotliwa po dziś dzień. HAt tfu na p0lki.

A skąd w ogóle pewność, że mamusia mówi ci