Wpis z mikrobloga

Skoro nawet drugi największy Polak w historii nie jest w stanie sprostać wymaganiom p0lki z zadupia, której największym życiowym osiągnięciem jest znalezienie bogatego męża no to chyba it's over.

Jak tak dalej pójdzie to Lewandowski nie zmieści się w drzwiach ze swoimi rogami XDD

#lewandowski #p0lka #lewandowska #przegryw #blackpill #natura #cuckold
damienbudzik - Skoro nawet drugi największy Polak w historii nie jest w stanie sprost...

źródło: lewandowska

Pobierz
  • 83
nie chciałbym, żeby moja kobieta ocierała się kroczem o udo jakiegoś Alvaro


@jutokintumi:

To elementarna kwestia. A pokazywanie tego w socjalach jak gdyby nigdy nic, to już patola. Niestety panie wychowane na netflixsie, komediach romantycznych, only fansach itd tego nie rozumieją, a wręcz cieszą się z przyzwalania na takie rzeczy.
@damienbudzik: Mam wrażenie że żyję w alternatywnym świecie co wykopki xD. Baba se poszła na kurs tańca, a oni już dopisują do tego historie erotyczne xD. Ludzie naprawdę nie myślą tylko o seksie xD. Czasami też się chcą np. nauczyć tańczyć, albo nauczyć się dżudżitsu. Tak są pewne formy aktywności, które są kontaktowe. Od dotyku się nie zachodzi w ciążę xD.
Myślę, że Lewy po prostu nie ma kompleksów takich jak przeciętny wykopek i zwyczajnie nie widzi zagrożenia ani nawet podtekstów w tym, że jego żona tańczy z innym chłopem.
Ale żeby to zrozumieć to trzeba być prawdziwym mężczyzną a nie zakompleksionym przegrywem, który jak już dorwie jakąś babę, to będzie skakał jak pajac i sprawdzał jej co godzina telefon, czy na pewno się nie #!$%@? na boku.
@Stopy_Mariusza

Myślę, że Lewy po prostu nie ma kompleksów takich jak przeciętny wykopek i zwyczajnie nie widzi zagrożenia ani nawet podtekstów w tym, że jego żona tańczy z innym chłopem.

Ale żeby to zrozumieć to trzeba być prawdziwym mężczyzną

Albo jest kukoldem i i go to rajcuje że ociera się kroczem o krocze innego typa. Na co jeszcze jej pozwala?
Macie jeszcze choć odrobinę testosteronu w sobie?
Ty jeszcze sobie przypisujesz prawo
@ZasilaczKomputerowy: Mądrego człowieka od głupiego odróżnisz po tym, że nawet jeśli coś mu wolno, to zastanowi się dwa razy, czy na pewno warto i jak to się może skończyć, bo właśnie "dopisuje sobie historie". Jeśli sypie śnieg, to nie jedzie 90 km/h, mimo że mu wolno. Jeśli leczył się z alkoholizmu, to omija imprezę, gdzie wszyscy będą pić, mimo że sam może mieć silne postanowienie, żeby nie tknąć alkoholu. A jeśli