Wpis z mikrobloga

Skoro nawet drugi największy Polak w historii nie jest w stanie sprostać wymaganiom p0lki z zadupia, której największym życiowym osiągnięciem jest znalezienie bogatego męża no to chyba it's over.

Jak tak dalej pójdzie to Lewandowski nie zmieści się w drzwiach ze swoimi rogami XDD

#lewandowski #p0lka #lewandowska #przegryw #blackpill #natura #cuckold
damienbudzik - Skoro nawet drugi największy Polak w historii nie jest w stanie sprost...

źródło: lewandowska

Pobierz
  • 83
@ZasilaczKomputerowy: Niech sobie myśli o tym, co chce. Ja oceniam postępowanie jego żony, a nie jego. Nie poszła po prostu na kurs tańca, tylko wykonuje odważne pozy z kontekstem erotycznym. Serio, dorosłym ludziom mam tłumaczyć, że świat emocji nie działa tak, że sobie babka pstryka wyłącznik w dowolnym momencie, mówi: "No, to teraz wchodzę w tryb bezuczuciowy i nie myślę o tym facecie, o którego genitalia się ocieram, jak o mężczyźnie"
@damienbudzik p0lki z zadupia, której największym życiowym osiągnięciem jest znalezienie bogatego męża no to chyba it's over.

Lewandowska zdobyła w swojej karierze w karate 38 medali mistrzostw Polski, Europy i świata w federacji WFF, więc twierdzenie, że nic w życiu nie osiągnęła to lekkie przegięcie.
Myślę, że Lewy po prostu nie ma kompleksów takich jak przeciętny wykopek i zwyczajnie nie widzi zagrożenia ani nawet podtekstów w tym, że jego żona tańczy z innym chłopem.

Ale żeby to zrozumieć to trzeba być prawdziwym mężczyzną a nie zakompleksionym przegrywem, który jak już dorwie jakąś babę, to będzie skakał jak pajac i sprawdzał jej co godzina telefon, czy na pewno się nie #!$%@? na boku.


Dokładnie, tylko prawdziwy mężczyzna, który
b.....g - >Myślę, że Lewy po prostu nie ma kompleksów takich jak przeciętny wykopek i...

źródło: loveStory

Pobierz
@choochoomotherfucker:

No to jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę bo wszyscy wiemy jak terytorialnie kobiety zachowują się w związkach.
Jeśli by odwrócić płeć w tej sytuacji to byłby kwik. Niech Anna robi sobie co chce w tym wątku bardziej chodzi o to, że jest nam sprzedawana jako idealna Pani domu i o to, że jeśli ona robi coś takiego najlepszemu Polskiemu piłkarzowi, który ma 400 000 000 na koncie to małżeństwo dla zwykłego
kiedyś jak chodziłem na BJJ, trenowała tam taka niska dziewczyna i była rotacja w parach i "pech" chciał że trafiłem na nią, trening był w pół dosiadzie, a pozycja wyjściowa była taka że osoba na górze czyli ja trzyma ręce na klatce piersiowej, a że u niej klata była na prawdę spora ( ͡° ͜ʖ ͡°) to trzymałem ręce jakby "z boku" ona skumała o co chodzi, złapała