Wpis z mikrobloga

Po ponad 20 latach intensywnego palenia (ok. 2 paczek dziennie), definitywnie zrywam z nałogiem. Bez zamienników i wspomagaczy, bez wsparcia ekipy technicznej, lekarzy i specjalistów. Drugi tydzień zamiast palić, wącham papierosy w paczce i tęsknię za wspólnymi chwilami, pełnymi luzu i mistycyzmu ( ͡º ͜ʖ͡º) I nawet nie wiem, czy tego chcę, ale cóż... obiecałam sobie, dzieciom i kotom, to należy słowa otrzymać. Życzcie mi, proszę powodzenia i wytrwałości w walce samej ze sobą ()
  • 68
@Hawwa: Polecam środki z cytyzyną. Robią świetną robotę jeśli chodzi o oszukiwanie receptorów nikotynowych. Paczka kosztuje 7 dych a masz 4 tygodnie minimalizacji nerwówek głodowych i możesz się skupić na usunięciu nawyków społecznych i rytualizacji palenia.
Garść bardzo interesujących informacji od chyba jednego z najlepszych specjalistów w zakresie substancji dorzucam w pakiecie. Moim zdaniem złoto dla każdego nikotynisty a przy okazji odczarowuje te wszystkie "nie opłaca się rzucać na starość".
https://open.spotify.com/episode/4Di5TgwZ391jpsPqO24buT
@Hawwa: nie mam w sumie motywacji, luba moja... mam 50/50, luba, elektryk (bathtub gin from Potions) i standardowe... ale to po czesci tez wina kosztow... w ostatnim roku bylem 15 razy w Indiach i na wolnoslowym camele to £0.80 na wolnoclowym...
Pza tym nie wiem sam... moze ja jakies AGDRTV LGBT jestem, ale duza czesc tego nalogu to po prostu ze jak mysle to musze sie czyms bawic i miec cos
  • 1
czyms bawic i miec cos w ustach


@CzeslawRzeromski: Zapełniłam tę niszę paluszkami.
Moją motywacją było to, że kobieta z kiepem w zębach z wiekiem wygląda coraz gorzej. No i mi pies na raka zdechł i troszku poczułam się temu winna.
Takie decyzje same się podejmują i nie ma co ich na siłę przyspieszać, zatem odpalaj się na wszystkich palnikach na zdrowie, jak Tobie to przyjemność sprawia, bo życie bez przyjemności jest
@Hawwa: bedac mlodym "zewnetrznym moderaotrem tresci portalu czateria" AKA "bezkosztowym frajerem" jak zwal nas Prezio - mialem okazje czytac rozne... okazje.
"kobieta... z wiekiem"... bylem swiadkiem dialogu:
Asia 18 i pul: wytatuuje se "fuk me" pod pepkiem.
Ziutek 25: a co jak skonczysz 50?
Asia 18 i pul: se dodam: PLEASE!!!111
xD
Poza tm mialem WUJA (przez duze W). Arytmia. Czestoskurcz. Lekarz mu: nie pij, nie pal, ie uzywaj.
Wujo: OK....