Wpis z mikrobloga

@JulianGangol: praktycznie nie ma u mnie ani jednego poglądu który jest 0-1 na dowolny temat. Jak robię sobie testy polityczne wychodzi mi w zasadzie idealnie pośrodku.

Jeżeli mam być zmuszony wyboru tak albo nie. No to nie pozostaje mi nic innego jak wybrać nie. Nie jestem za legalna aborcja bo uważam że powinna być legalna w danych okolicznościach których było by całkiem sporo, a nie ogólnie, kiedy laska może mieć w
@JulianGangol kompromis aborcyjny który został zaorany przez PiS był chyba najlepszym możliwym rozwiązaniem, które funkcjonowało. Mówił o tym profesor Bogusław Wolniewicz.
@JulianGangol ja jestem za aborcja, bo póki nie można wykonać legalnie zabiegu sterylizacji (który uniemożliwia klasyczne zapłodnienie, ale z invitro ciąża już bez problemu może być) i rozwijać zarodka poza ciałem kobiety to zakaz aborcji to jak zamykanie kobietom opcji do skutecznego zapobiegania ciąży i mocy sprawczej nad swoim ciałem. Poza tym antykoncepcja nie zawsze zabezpiecza przed ciąża, bo przy tabletkach wystarczy mieć jakiś problem z jelitami i skuteczność spada, a spirala
@Kitku_Karola: kobieta jest za aborcja? Ziobro zaskoczenia. Powiedz jeszcze, ze przy najblizszych wyborach zaglosujesz jako mloda Julka na Lewice i juz wlasciwie bedziemy mieli komplet co zreszta byloby logiczne bo mlode Julki generalnie zadnych pogladow politycznych czy gospodarczych nie maja i jedyna sprawa jaka ich interesuje to aborcja a o tej najglosniej krzyczy Lewica xD
@JulianGangol akurat Lewica to nie tylko legalna aborcja ale tez innego rodzaju polityka społeczna (np. ułatwienia dla osob zajmujących się niepełnosprawnymi osobami czy równość związków partnerskich i małżeńskich dla wszystkich), ale tez zrobienie państwa świeckiego co wg mnie jest bardzo dobre. Tez chcą się zająć przywróceniem niezależności instytucjom prawa co wg mnie jest ważne jeśli nie chcemy małymi kroczkami dążyć do państwa totalitarnego.

Jeśli by spojrzeć na Konfederacje to oni chcą tylko