Wpis z mikrobloga

#przegryw #tinder #zwiazki #p0lka #rozowepaski #samotnosc #niebieskiepaski #badoo #dziewczynybeztabu #faceci #internet #facebook #blackpill

Jakie macie zdanie na temat ghostingu? Przytrafiło się Wam to (ja wiele razy miałem tak, że dziewczyna urywała kontakt, zupełnie bez powodu)? Jak to odbieracie? Dodatkowo, ankieta dotycząca tego tematu.

Dla nieznających tego pojęcia, ghosting to inaczej znikanie bez słowa. Ktoś nagle przestaje odpisywać na wiadomości, nie odbiera telefonu, usuwa nas z portali społecznościowych. Znika niczym duch.
Pobierz
źródło: Ghosting

Ghosting to...

  • zbrodnia! Tak się nie powinno postępować. 29.6% (60)
  • nic złego. Dobry sposób na koniecznie znajomości. 17.2% (35)
  • lepsza jest pożegnalna wiadomość, telefon, rozmowa 37.9% (77)
  • czasami to ratunek przed stalkerem/stalkerką. 8.4% (17)
  • złożony temat, dam odpowiedź w komentarzu. 6.9% (14)

Oddanych głosów: 203

  • 27
@lubiejescfrytki: to skąd takie podejście u Ciebie?

Mnie ghostują wykopki

Wykopki + rózowa = ghostowanie???
Od kiedy???
No chyba, że są inne czynniki ...

Ale też dziwne, bo ani nie jesteś głupia, empatię posiadasz, poczucie humoru też, to gdzie tkwi przyczyna?
Okoliczności są dla mnie niejasne, ale to tylko ludzie. Ogólnie, mam duże problemy ze zrozumieniem meżczyzn. Nie będę się nad tym publicznie rozwodzić, zresztą to tylko koledzy z internetu


@lubiejescfrytki: i też tego nie rozumiem ...
różowa to nie narzeka (dużo), ogarnięta i ghostowana.
@Kopytnik_1: mi się zdarzyło ghostować nie intencjonalnie. Jestem w stanie spędzić całą noc na pisaniu, a innym razem nie chce mi się odzywać przez cały tydzień. Z reguły w międzyczasie prawdopodobnie znajdują sobie kogoś lepszego. Ostatnią tak potraktowałem bo chciała że mną pogadać, ale niestety starzy w międzyczasie zarazili mnie jakimś gównem i nie mogłem się odezwać.
@Polnischefuhrer: @Krazownik ale nie o to chodzi w ghostingu xD tu nie chodzi o sytuacje gdy poznałeś dziewczynę i zapoznając się luźno piszecie na messengerze i ta przestaje odpisywać, choć tez jest to niekulturalne. Tu chodzi o sytuacje gdy byłeś na paru randkach, być może doszło już do paru pocałunków, no w skrócie ze te osoby już nawiązały jakaś relacje i wtedy jedna z nich przestaje się odzywać.
@Kopytnik_1: ostatnio sam tak zrobiłem, pisaliśmy bardzo mało przez 3 dni a potem spotkanie i rozczarowanie. Ona po napisała, że było miło itd. ja odpisałem, że również ale nie miałem ochoty pisać, że nie ma tego czegoś tylko usuń parę i tyle. O matko! jestem łymen