Wpis z mikrobloga

#przegryw #tinder #zwiazki #p0lka #rozowepaski #samotnosc #niebieskiepaski #badoo #dziewczynybeztabu #faceci #internet #facebook #blackpill

Jakie macie zdanie na temat ghostingu? Przytrafiło się Wam to (ja wiele razy miałem tak, że dziewczyna urywała kontakt, zupełnie bez powodu)? Jak to odbieracie? Dodatkowo, ankieta dotycząca tego tematu.

Dla nieznających tego pojęcia, ghosting to inaczej znikanie bez słowa. Ktoś nagle przestaje odpisywać na wiadomości, nie odbiera telefonu, usuwa nas z portali społecznościowych. Znika niczym duch.
Kopytnik_1 - #przegryw #tinder #zwiazki #p0lka #rozowepaski #samotnosc #niebieskiepas...

źródło: Ghosting

Pobierz

Ghosting to...

  • zbrodnia! Tak się nie powinno postępować. 30.4% (63)
  • nic złego. Dobry sposób na koniecznie znajomości. 17.4% (36)
  • lepsza jest pożegnalna wiadomość, telefon, rozmowa 37.2% (77)
  • czasami to ratunek przed stalkerem/stalkerką. 8.2% (17)
  • złożony temat, dam odpowiedź w komentarzu. 6.8% (14)

Oddanych głosów: 207

  • 27
@Kopytnik_1: To zależy. Jeśli osoba jest zła lub toksyczna, to lepiej się z tej znajomości wymiksować za wszelką cenę, nawet jeśli trzeba kogoś takiego zghostować - bo robi się to dla własnego dobra i / lub bezpieczeństwa. W chyba każdym innym przypadku tym się charakteryzuje poważny i dojrzały człowiek, że potrafi normalnie zakończyć pewne sprawy, jeśli z jakichś przyczyn nie odpowiada mu kontynuowanie danej relacji z drugą osobą i po prostu
@lubiejescfrytki: Tak szczerze, odkładając żarty na bok, Wykop to duża platforma, dużo tu różnych ludzi. Myślę, że można tu poznać, że tak to ujmę: "normalnych" ludzi.

Ja jestem tu od trzech miesięcy, wcześniej słyszałem o Wykopie wiele razy, ale nie miałem dobrego zdania o tym miejscu. Pojawiłem się tu i spodobało mi się, że mogę porozmawiać tu na luzie, na różne tematy, w tym takie, na które nie mógłbym gdzieindziej. Poza
@Kopytnik_1: Muszę Ci przyznać rację. Ja również mam zamiar się trochę ograniczyć, bo to uzależnia i też doświadczam tu często chamstwa ze strony randomowych facetów, za samo bycie kobietą. Są oczywiście ludzie mądrzy i też tacy, w naprawdę trudnej sytuacji, można powiedzieć, że na dnie, których mi szkoda i oni poza znajomymi z wykopu, nie mają nikogo, z kim mogliby pogadać i to jest fajne w tym wykopie.
@lubiejescfrytki: Słuchaj, w nawiązaniu do Twojego nicku, pochodzę z Częstochowy. Tam, przynajmniej za moich czasów była tak zwana "Aleja Frytkowa". Na ulicy Piłsudskiego budka obok budki, w których sprzedawano frytki. W takim Guciu 100 mg kosztowało kiedyś, uwaga: 60 groszy! Sól, przyprawy gratis. Za sosy chyba była jakaś dopłata, ale może i nie. Tego nie pamiętam, bo ja nie brałem sosów, ponieważ zabijały one smak frytek. Ale i tak najlepsze frytki
@Kopytnik_1: W Częstochowie dostać się do frytek, czy innego żarcia, to wygryw. Zawszę jak tam jestem, to zjeżdża się milion ludzi, którzy tworzą kolejki do wszystkiego i btw kłócą się nawet podczas mszy. Szanuję za brak sosów, bo też ich nie lubię. Dzięki i tradycyjnie: nawzajem :)
Jakie macie zdanie na temat ghostingu?


@Kopytnik_1: #!$%@? trend ale nie dziwie się, że kobiety tak robią (faceci też ale rzadziej) bo słyszałem już historie o tym, że faceci dostawali szału i wyzywali kobiety za to, że one nie były nimi zaainteresowane. W takim wypadku faktycznie lepiej zghostować. Niestety część facetów sprawiła, że tak wygląda sytuacja i tyle.
Dlaczego?


@lubiejescfrytki: ciebie jeszcze nie zghostowałem

Nie znasz mnie.

A bierzesz pod uwagę, że nie każdy chce ciebie poznać, albo nie jesteś na tyle interesująca, by ciebie chcieć poznawać?
Jesteś jedynaczką, albo jest duża różnica wieku między rodzeństwem?