Wpis z mikrobloga

że za darmo #!$%@?ą dłużej, przy tym starając się obrazić innych co szanują swoj czas.

@Gozd:
Nie za darmo. Może dziś to nie jest tak popularne i nie w każdym zawodzie. Ale w wieli firmach awansowali często ci, co się w ten sposób "poświecali", bo pokazywali zaangażowanie. A jak nie awansowali, to mieli wyższą pensję lub w czasach bezrobocia, nie byli na pierwszy odstrzał.
Rzecz jasna raczej nikt tam nie zrobi
Z twojego tekstu wali totalnym Januszem

@alfaalenieomega:
Ja ci tylko mówie, jak mogą myślec inni. To, ze ci się to w głowie nie mieści, nie oznacza, że tak nie bywa.

W życiu nie słyszałem ani sam nie doświadczyłem niczego dobrego z robienia ponad normę,

@alfaalenieomega:
No to mało doświadczyłeś.
Bo ja znam całe masy przypadków, że pierwszy z roboty lecieli ci, co wychodzili pierwsi. Zazwyczaj wtedy, gdy tez nie przykładali
Masz rację, podwyzki i awanse powinno dawac się losowo XDDD


@text:
Masz trochę wyidealizowane podejście do "awansu" i "robienia kariery".

Jaki "awans" może dostać magazynier w firmie, w której jest zatrudnionych 10 osób, wliczając prezesa? Jaki "awans" może dostać ślusarz, frezer, stolarz, murarz, kasjer, fryzjer czy kierowca?
Jaki "awans" może dostać magazynier w firmie

@RandomowyMirek:
Od samego poczatku piszę "nie w każdym zawodzie. Ale w wieli firmach".
I jak to na wykopie, nikt nie czyta ze zrozumieniem, tylko wymyśla swój konkre4tny przykład, by chyba tylko sobie coś udowodnić.
Człowieku, ja już dano nie robię na etacie, ale zaczynałem od etatu i swego czasu w ciągu 5 lat jak tam byłem, to moja pensja wzrosła x2, zaś tych co