Wpis z mikrobloga

Są nowe uzgodnienia w sprawie bojowych wozów piechoty - ponad setka maszyn. Jeśli chodzi o transportery opancerzone Rosomak - 200 maszyn. Teraz sto i sto później. Ponadto samobieżne moździerze, dodatkowe rakiety, MiG-i - przekazał Zełenski.

hahaha i znów osłabienie Polskich sił zbrojnych 100 rosomaków ma już jechać na ukraine xD
#ukraina #rosja
Pobierz
źródło: maxresdefault
  • 54
hahaha i znów osłabienie Polskich sił zbrojnych 100 rosomaków ma już jechać na ukraine xD


@EarpMIToR: zdajesz sobie sprawę, że w razie ewentualnego konfliktu do 'naszej' dyspozycji będą siły dziesiątki razy większe?
@M4rcinS: Po czym wyrobiłeś sobie takie zdanie, ogólnie pytam bo jestem bardzo ciekaw zachodzących reakcji neuronowych w pustych głowach takich jak twoja, to że pomagać trzeba nie ulega żadnej wątpliwości, to że pomoc odbywa się kosztem Polskich sił zbrojnych także nie ulega żadnej wątpliwości.

Więc pytam po raz kolejny po jakich sytuacjach i przede wszystkim w jakim celu wyrobiłeś w swojej powtarzam jeszcze raz PUSTEJ głowie że osoby piszące że Polska
@printHelloWorld: olej ich są za tępi żeby to zrozumieć cieszą się że kupili 800 rakiet hellfire za 200 mln $ podczas gdy Ukraina dostała je za darmo tak samo z innym sprzętem rozdajemy za darmo i zamiast coś dostać to kupują za grubą kase podatników xD
zdajesz sobie sprawę z tego, że NATO 'bije na łeb' ruskich?


@Fipaj: tak już to słyszałem, słyszałem również że żaden żołnierz z sojuszu północnoatlantyckiego nie może być zaangażowany w konflikt z rosją bo spowoduje to wybuch 3 wojny światowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EarpMIToR: NIE !!!, po prostu bardzo ciekawi mnie ich punkt widzenia ale widzę że @M4rcinS już poszedł na szczyt swoich możliwości intelektualnych odpisując mi :

jedyna pusta głowa to twoja.


Naprawdę ręce opadają, nie masz racji i wstydzisz się tego że tej racji nie masz xD wiesz że jesteś gorszy intelektualnie i bardzo dobrze że to wiesz bo taki jesteś xDDD
olej ich są za tępi żeby to zrozumieć cieszą się że kupili 800 rakiet hellfire za 200 mln $ podczas gdy Ukraina dostała je za darmo tak samo z innym sprzętem rozdajemy za darmo i zamiast coś dostać to kupują za grubą kase podatników xD


@EarpMIToR: Ty no właśnie to jest najlepsze, Ukraina (i bardzo w obecnej sytuacji słusznie) otrzymała te rakiety (w jeszcze większych ilościach) za darmo. Ale powiedz mi
Po czym wyrobiłeś sobie takie zdanie, ogólnie pytam bo jestem bardzo ciekaw zachodzących reakcji neuronowych w pustych głowach takich jak twoja, to że pomagać trzeba nie ulega żadnej wątpliwości, to że pomoc odbywa się kosztem Polskich sił zbrojnych także nie ulega żadnej wątpliwości.


Więc pytam po raz kolejny po jakich sytuacjach i przede wszystkim w jakim celu wyrobiłeś w swojej powtarzam jeszcze raz PUSTEJ głowie że osoby piszące że Polska się rozbraja
@EarpMIToR: W artykule o ukraińskim zamówieniu na Rosomaki było napisane, że producent jest w stanie produkować prawie 100 pojazdów rocznie. Czy w ciągu roku/dwóch Rosja będzie miała na tyle siły, aby zaatakować Polskę?
W artykule o ukraińskim zamówieniu na Rosomaki było napisane, że producent jest w stanie produkować prawie 100 pojazdów rocznie. Czy w ciągu roku/dwóch Rosja będzie miała na tyle siły, aby zaatakować


@Imienazw: sami powiedzieli że produkcje można zwiększyć nawet do 200 rosomaków rocznie dlatego dziwi mnie fakt natychmiastowego przekazania 100 sztuk z naszych sił zbrojnych
ten konflikt i tak będzie trwał latami więc...