Wpis z mikrobloga

@lajsta77: ludzie pracujący na magazynie srają na to. Aby zapakować jak najszybciej i mieć kolejną paczkę w statystykach. Mają gotowe kartony, powiedzmy 20 rodzajów, system liczy do jakiego pudełka powinie zmieścić się przedmiot, pokazuje przykładowo nr 7, gość bierze karton nr 7 i w dupie ma czy 90% pozostaje pusta, on tam pracuje za psie pieniądze.
@lajsta77 rodzi to pewien ciekawy problem - raz zamowilem przesylke do paczkomatu, ale z racji, ze wsadzili ja dodatkowo do duzo wiekszego kartonu to nie zmiescila sie - normalnie dostarczylby mi ja kurier na drugi dzien, ale uszkodzili i otwarli paczke i byl zwrot...
@lajsta77 to jak X-kom. Zamówiłem kiedyś słuchawki i SMS, że już do odbioru w paczkomacie. Mówię przejdę się, bo mała paczka, a przy okazji wezmę zwierze na spacer. Otwieram skrytkę, a tam największej pudło w największej skrytce tak, że ledwo się zmieściło XD
@sierramikebravo: pakując nikt się nie zastanawia bo wszystko pokazuje kąkuter. wcześniej przedmioty są ważone, waga wrzucana w system, to samo z kartonem. po spakowaniu paczka trafia na wagę gdzie jest kontrolowana właśnie waga paczki +naklejenie etykiety z danymi do wys. i heja. tak amazon sprawdza czy pakowacz się nie pomylił.
@MichaelAngeloo: @lajsta77

Pakowanie rzeczy w kartony w #amazon to jakaś wyszła szkoła. W środku mały miecz dla syna a karton jakby meblościanka była w środku.


@lajsta77:

@lajsta77: ludzie pracujący na magazynie srają na to. Aby zapakować jak najszybciej i mieć kolejną paczkę w statystykach. Mają gotowe kartony, powiedzmy 20 rodzajów, system liczy do jakiego pudełka powinie zmieścić się przedmiot, pokazuje przykładowo nr 7, gość bierze karton nr 7 i
@lajsta77: Dostałeś gratis jebutny karton, który zwykle okazuje się najzajebistszą zabawką dla dzieci - można w tym zrobić domek, bazę, garaż albo po prostu pomalować karton i siebie, czy może być coś lepszego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie od tygodnia zalegają kartony po ikeowskich krzesłach, bo MAMO, ALE W TYM MIESZKA PSI PATROL.
@lajsta77: ostatnio zamawiałem namiot UltraLight, paczuszka jak coca-cola 2,5l a karton mi się ledwo zmieścił do bagażnika w którym przewoziłem 5 worków węgla kiedyś XD