Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci
W JAKIE MIESZKANIA INWESTOWAĆ? W SRAKIE
Mieszkanie nie powinny służyć jako inwestycja, tylko jako UWAGA UWAGA: "MIESZKANIE", czyli miejsce gdzie się mieszka.
Zainwestować to sobie możecie nie wiem w akcje, firmy czy wyroby alkoholowe i później je w siebie wlać.
Krs90 - #nieruchomosci 
W JAKIE MIESZKANIA INWESTOWAĆ? W SRAKIE
Mieszkanie nie powinn...

źródło: srakie

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krs90: Cały czas piszę, że ok, było drogo, były wzrosty, ale to co się teraz dzieje to serio przypomina już Irlandię ze szczytu bańki XD
  • Odpowiedz
Mieszkanie nie powinny służyć jako inwestycja, tylko jako UWAGA UWAGA: "MIESZKANIE", czyli miejsce gdzie się mieszka.


@Krs90: Jak śmiesz lewaku? Chciałbyś sobie mieszkać w mieszkaniu, tak? Czy Ty nie widzisz, że hamujesz tym rozwój gospodarki? Mieszkania powinny być drogie, jak najdroższe! Na tym polega wzrost gospodarczy! Inwestorzy mają swój kapitał i nim ryzykują. Pewnie nawet nigdy nie dostałeś spadku i nie wiesz jaka to ciężka praca... A jak chcesz mieszkać
  • Odpowiedz
  • 25
zainwestować mogę w co chce i #!$%@? tobie do tego


@HlHl: To ja zainwestuje w dostęp do wody pitnej i żywności i będziesz skomlił o kawałek chleba, zajebiste myślenie.
  • Odpowiedz
  • 28
"dobro podstawowe"


@bylem_zielonko: Dokładnie. Ludzie mogą przecież spokojnie mieszkać pod mostem albo po lasach w szałasach (chociaż tutaj gorzej, bo lasy też powinno się wyprzedać wielkim inwestorom jako INWESTYCJĘ w ściółkę leśną i grzybobranie).
  • Odpowiedz
Dokładnie. Ludzie mogą przecież spokojnie mieszkać pod mostem albo po lasach w szałasach (chociaż tutaj gorzej, bo lasy też powinno się wyprzedać wielkim inwestorom jako INWESTYCJĘ w ściółkę leśną i grzybobranie).


@Krs90: w żadnym podręczniku ekonomii mieszkanie nie jest żadnym "dobrem podstawowym", bo nawet nie ma takiego terminu XD

Mieszkanie nie jest też dobrem niższego rzędu czyli nie jest jak woda czy chleb XD

W ogóle na porównywanie mieszkania (oczywiście
  • Odpowiedz
  • 33
a prawda jest taka że takiemu mieszkaniu bliżej do jachtu niż do wody pitnej na skali "dobra konieczne do przeżycia i dobra luksusowe".


@bylem_zielonko: Dokładnie tak. Prąd i bieżąca woda też jest dobrem luksusowym. Prąd? Ludzie kiedyś bez niego jakoś żyli. Bieżąca woda? Zawsze można deszczówki nałapać albo iść nad rzekę. Mam nadzieję że wprowadzą ustawę która zmusi ludzi z niskimi dochodami do powrotu do jaskiń, nie będzie się plebs
  • Odpowiedz
Zainwestować to sobie możecie nie wiem w akcje, firmy czy wyroby alkoholowe i później je w siebie wlać.


@Krs90: jak ktoś ma hajs to inwestuje w co chce, nic ci do tego xD
  • Odpowiedz