Wpis z mikrobloga

Szczerze to Ukraińcy mnie trochę denerwują, są w sumie takimi polaczkami z lat 90tych, czyli głównie patusy, wieśniaki i słabo wykształcone osoby. Do tego duża korupcja i cwaniactwo. Ale po ostatnim bólu dupska p0lek, zacząłem coraz przychylniej patrzeć na naszych braci Ukraińców. Niech sobie żyją u nas i wspierają nasze PKB, a my wysyłajmy im broń do bronienia się przed kacapskimi śmierdzielami.

WSPIERASZ UKRAIŃCÓW I JESTEŚ ZA TYM, BY U NAS ZOSTALI = PLUSUJESZ

POLAK UKRAINIEC DWA BRATANKI!


#ukraina #przegryw #polska #logikarozowychpaskow #wojna #p0lka
KRZYSZTOFDZONGUN - Szczerze to Ukraińcy mnie trochę denerwują, są w sumie takimi pola...

źródło: przed-wojna-polki-nie-byly-zainteresowane-wiec-po-wojnie-polacy-mezczyzni-wiaza-sie-z-ukrainkami

Pobierz
  • 27
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Dużo poznałem dziewczyn ze Wschodu (Ukraina, Białoruś i Rosja) i oprócz jednej Białorusinki, która myślała, że jest bardziej "zachodnia" niż mieszkańcy Europy Zachodniej i ogólnie była wredna i głupia, to nie mam złych odczuć co do tych dziewczyn. Co nie znaczy, że na pewno i wśród nich zdarzają się wredne i roszczeniowe.

PS Nawet te oferujące usługi erotyczne bardzo spoko, miłe, wesołe, zadbane. Oby też zawsze zdrowe.
Osobiście wolałbym Żydów żeby przeprowadzili się z powrotem do Polski ale na pocieszenie mogą też być Ukraińcy.


@mysliciel-z-internetu: Broń Boże. Tylko nie żydzi z Izraela. Już wolałbym Ruskich albo ksenomorfów z Obcego.

I mówię to jako osoba pochodzenia żydowskiego, angażująca się w różne inicjatywy i stowarzyszenia żydowskie.
@zielonzielon: dziwne bzykałem żydówkę z tel Aviv i była w porządku, miałem w życiu m klientów z Izraela, i zdecydowanie lepiej mi się robiło biznesy z nimi niż z wieloma Polakami, są słowni i dotrzymują umów, zupełnie inny mental do prowadzenia biznesu. Ogólnie to Polacy w Londynie i Anders nie znali się na polityce, Anders obraził się na Polaków pochodzenia żydowskiego za to że buchneli mu część sprzętu wojskowego i poszli
@zielonzielon: poziom trollingu? Łódź założył jaśnie wielmożny Rajmund Rębieliński, Staszic ( ten od konstytucji 3 maja) , no kościoł. Rajmund Rębieliński w swoim majątku żeby tereny się rozwijały osiedlił 10 tys Żydów, a nazwisko Shreibrer kojarzysz, bylacto rodzina pochodzenia żydowskiego która zainwestowała w Łodzi. Zresztą obecnie tym z, tym nazwiskiem był marszałkiem województwa łódzkiego, a teraz jest chyba w PiS. A to że bzykałem się z żydówka, z hiszpanka, Turczynką też