Wpis z mikrobloga

Szczerze to Ukraińcy mnie trochę denerwują, są w sumie takimi polaczkami z lat 90tych, czyli głównie patusy, wieśniaki i słabo wykształcone osoby. Do tego duża korupcja i cwaniactwo. Ale po ostatnim bólu dupska p0lek, zacząłem coraz przychylniej patrzeć na naszych braci Ukraińców. Niech sobie żyją u nas i wspierają nasze PKB, a my wysyłajmy im broń do bronienia się przed kacapskimi śmierdzielami.

WSPIERASZ UKRAIŃCÓW I JESTEŚ ZA TYM, BY U NAS ZOSTALI = PLUSUJESZ

POLAK UKRAINIEC DWA BRATANKI!


#ukraina #przegryw #polska #logikarozowychpaskow #wojna #p0lka
KRZYSZTOFDZONGUN - Szczerze to Ukraińcy mnie trochę denerwują, są w sumie takimi pola...

źródło: przed-wojna-polki-nie-byly-zainteresowane-wiec-po-wojnie-polacy-mezczyzni-wiaza-sie-z-ukrainkami

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Sebula1411: z takich smaczków ojciec generała Andersa był ekonomem i zarządcą na majątku Rajmunda Rębielińskiego. Facet zawarł dobry związek małżeński bo z tego co pamiętam miasto krośniewice było posagiem żony. Ogólnie to na początku Łodz miano lokalizować w tamtym terenie ale obecne tereny miały lepsze warunki naturalne chodziło głównie o źródła wody potrzebne do rozwoju przemysłu tekstylnego.
  • Odpowiedz
@Sebula1411: to mam jeszcze pytanie bo wiara nie jest wyznacznikiem pochodzenia, to byli obywatele Niemieccy pochodzenia żydowskiego? Żydzi czasem przechodzili na inne wyznanie a zdarzało się że byli zmuszani do zmiany wyznania. To że byli liczna mniejszością w Polsce wynikało z jednej strony z przyczyn ekonomicznych z drugiej strony nie byli grupą prześladowaną w Polsce , zresztą do dziś w Polsce żyje mniejszość tatarska. Wiarą w ich przypadku jest islam, bardzo
  • Odpowiedz