Wpis z mikrobloga

Ależ dalsza część antypolskiego skowytu lewactwa dotycząca Konfederacji. Jedyna patriotyczna, godna, propolska partia jest solą w oku dla lewactwa i ludzi bez godności.

Widząc te zmasowane ataki i tematy, jakimi żyją polskojęzyczne media, to znaczy słynna 5 Mentzena czy jego ustawy, widać, kto steruje w tym zakresie debatą publiczną.

Antypolski estabilishment, antypolskie fundacje sorosa, płatne trolle antypolskiej opozycji grzeją te same tematy, według tego samego scenariusza. i jak tu wątpić w to, że 3/4 neuropy to płatne trolliska? Chyba tylko ktoś niespełna rozumu w to wątpi.

No, ale cóż. Polacy są mądrzejsi, Polacy wybiorą Boga i Polskę. Wybiorą Dobro i Prawdę.

i na nic zda się antypolski skowyt płatnych szczekaczek, na nic zda się płacz młodocianych pedolibów z młodzieżówek totalnej opozycji i grup na fb typu Debatawka.

Niech żyje silna, konserwatywna, nacjonalistyczna Polska! Niech żyje Konfederacja!

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #polityka #konfederacja #ekonomia #gospodarka #bekazpisu #bekazpodludzi
  • 24
@M4rcinS: XDDD no tak, bo patriotyzm to według ciebie propagowanie ideologii LGBT, aborcja, multikulti i wolne media?
nie - patriotyzm polski jest konserwatywny, nacjonalistyczny i katolicki. Polskie wartości to Bóg, honor, ojczyzna, tradycja. demokracja, trójpodział władzy, pluralizm - to gówno, a nie wartości.
@Vosemite @kapitan_bomba to nie są niewygodne pytania, tylko świadomy atak mający zniszczyć polskich patriotów.
@Kryspin013@aegispolis: kiedy zrozumiesz, że nie jestem trollem? tak ciężko zrozumieć, że ktoś ma
@Kryspin013@aegispolis: kiedy zrozumiesz, że nie jestem trollem? tak ciężko zrozumieć, że ktoś ma wartości, a nie jest lewackim ściekiem?


@mocznikkk: typie ty się nawet nie starasz. Ale za to jesteś dobrym papierkiem lakmusowym pokazującym absurd kucyków wykopowych mentzena xD
propagowanie ideologii LGBT


@mocznikkk: Zastanówmy się może nad przyczyną, dlaczego promują? Czy nie dlatego, bo to dalej jest problemem i ludzie są po prostu dyskryminowani? Oczywiście nie należy też przesadzać, tutaj nie neguje tego

Aborcja to sam rigcz. Jeśli masz inne poglądy w związku z wiarą, no to chyba niepotrzebnie łączysz wiarę z państwem.

Przypominam, że żyjemy w państwie świeckim.

co do multikulti i wolne media to xD prosze badz trollem
Aborcja to sam rigcz.


@Vosemite: zabójstwo nienarodzonego człowieka rigcza XDD trzeba być antycywilizacją, by tak napisać.

ludzie są po prostu dyskryminowani?


@Vosemite: nie są. ja też nie mogę wziąć ślubu z facetem. a propagowanie ideologii lgbt jest sprzeczne z naszą kulturą, biologią i religią.


Przypominam, że żyjemy w państwie świeckim.


@Vosemite: Polska to kraj katolicki. jeśli jakiemus lewakowi to się nie podoba, może uciekać na zgniły zachód. i tak,
tak ciężko zrozumieć, że ktoś ma wartości


@mocznikkk: Ale ty za konfą agitujesz, no to chyba wartości nie masz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja po prostu z uprzejmości zakładam, że nie jesteś cynicznym zdrajcom narodu, tylko sobie tak trollujesz dla zabawy. Ale jak wolisz, to możemy i tak
Przecież Konfederacja jako jedyna broni prawdziwych Wartości


@mocznikkk: prawdziwych wartości, w odróżnieniu od tych, którymi kierują się ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio, to brzmi tak śmiesznie, że raczej cięzko ci uwierzyć xd Prawdziwy konfiarz w głebi serca wie, że tego bronić się nie da i już dawno by rzucił jakimś whataboutismem.
@aegispolis: no, jeśli ludzie zgłupieli, albo zostali omamieni lewacką, liberalną, zachodnią propagandą, to należy powtórzyć manewr Orbana i zabetonować scenę polityczną, aby ludzie nie wybrali lewactwa. a potem przeprowadzić akcje reedukacyjną na szeroką skalę.
@mocznikkk: A nie łatwiej, by po prostu te 10% nieuków poszło do szkoły, zamiast zmieniac program nauczania pod tych zdolnych inaczej? Przecież to powszechnie znany fakt, ze edukacja leczy z konserwatyzmu.

Ale w sumie spoko, że się udzielasz, szanuję wysilek aby ośmieszać konfiarstwo! Tak trzymaj! Mogę ci czasem tak pomagać lepiej się zaprezentować, jako największy upośledzak, jakiego uda ci się zagrać
@aegispolis: to myślenie życzeniowe lewactwa. skończyłem studia na UW, więc wiem, że to wylęgarnia lewactwa i marksizmu kulturowego. jak ktoś jest niepewnym siebie młodym studentem z prowincji, to taka antypolska propaganda pada na podatny grunt. dlatego należy kibicować Czarnkowi w oczyszczaniu polskiej edukacji z lewactwa. niestety, robi to bardzo nieudolnie, jak większość pisowców.