Wpis z mikrobloga

@konrad_bolec: a jeszcze kilka dni temu kuce zbiorowo walili pod sondaże Konfy. Pamiętajcie, Konfa to młodzieżówka Pisu. Zamordyści, katolickie oszołomy i miłośnicy putlera. Tfu na to ścierwo.
  • Odpowiedz
@konrad_bolec: ahahahahaahaha ale dupka was piecze co? Jak Mentzen będzie startował z mojego okręgu to na niego zagłosujez zrobię zdjęcie karty wyhorczej i wrzucę tutaj abyście mieli jeszcze większy ból dupy. Ahahaha
  • Odpowiedz
  • 11
@ApuApustaja brawo, co chcesz tym osiągnąć? Pokazać randomowym ludziom w necie, których Twoj byt interesuje tyle, co kurz pod łóżkiem, że zrobiłeś głupotę? Zdjęcie kupy też rano wrzucasz na insta?
  • Odpowiedz
  • 3
@ApuApustaja ale to ty dzwonisz kucu i ty pokazujesz ogromny ból dupska, bo wszyscy obecnie śmieją się z twoich idoli XD
mam głęboko w #!$%@? na kogo zagłosujesz. jeśli lubisz katotalibów i intelektualne ameby to luzik, od razu wiadomo z kim mamy do czynienia XD
  • Odpowiedz
@konrad_bolec Ten #!$%@? jedynie sie interesuje kto z kim śpi i jak wyruchać innego polaka na hajs. Tylko skonczony kretyn zaglosuje na Konfe (i to mowie ja, dawny Korwinista)
  • Odpowiedz