Wpis z mikrobloga

Ale kombo XDD Użytkownik @Kryspin013 dodał dziś od godziny 08:00 aż 65 komentarzy odnośnie Konfederacji + 3 wpisy własne. Gość siedzi od 6,5h i postuje na temat Mentzena. To chyba się ociera o lekką obsesję.

Jak ktoś nie wierzy w farmy trolli PO, to ma dowód. Ciekawe czy gość w ogóle miał jakąś przerwę na siku czy lał do wiadra, bo tempo naprawdę imponujące, a dzień się nie skończył.

https://wykop.pl/ludzie/Kryspin013/

#heheszki #polityka #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpodludzi #wykop #afera
  • 28
Ale kombo XDD Użytkownik @Kryspin013 dodał dziś od godziny 08:00 aż 65 komentarzy odnośnie Konfederacji + 3 wpisy własne. Gość siedzi od 6,5h i postuje na temat Mentzena. To chyba się ociera o lekką obsesję.


@Kopyto96: 1) Mam urlop, siedzię i nadrabiam sobie zaległe podcasty pdcastexu, gram w gierki i przeglądam powiadomienia z tagów na wypoku xD

2) Coś słaby ze mnie ten troll od PO skoro nie za bardzo nigdzie
@Kryspin013: Taki masz urlop, że postujesz cały spocony, by wyrobić jakaś waszą normę.


@Kopyto96: Dokładnie. Biorą przykład od najlepszych i spamuję moim wodzem Tuskiem tak jak to robi @L3stko z Memcelem

Ha tfu na ciebie, trollu. Nie wierzę, że ktoś może być takim przegrywem, żeby na urlopie przez pół dnia postować na temat partii politycznej, której się nie lubi XD


@Kopyto96: Oj, kiedyś bardzo ich lubiłem. Ja np nie
wyrobić jakaś waszą normę. Ha tfu na ciebie, trollu. Nie wierzę, że ktoś może być takim przegrywem, żeby na urlopie przez pół dnia postować


@Kopyto96: Ty i Twoja zielonka jesteście niezwykle wiarygodni xD
@mlodyernest: pa na mnie co?

Widziales zebym dodal chociaz jeden wpis atakujacy ktorakolwiek z partii?

Porownujesz fanatyka ze zwojej antykonfederackiej druzyny ktory nie robi nic innego niz plucie jadem do normalnego goscia ktory komentuje dzialania jedynej partii ktora nie rucha go od 20 lat i cisnie z was beke ogladajac seriale i grajac w gry XD

@yaah @ekjrwhrkjew @szybki_zuk @mpetrumnigrum @Odchod_Pasywny @Marty_Mcfly87 @Kopyto96 @kolega_z_sasiedztwa @paczelok

Wolam wypowiadajacych sie bo moze was
S.....u - @mlodyernest: pa na mnie co?

Widziales zebym dodal chociaz jeden wpis atak...

źródło: Untitled

Pobierz