Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi ten jęk neuropków jakoby #konfederacja była jakaś prorosyjska i nie chce pomocy dla #ukraina. Zwyczajnie robią brudną politykę na garbie konfederacji obwiniając ich o wszystko co złe zupełnie jakbym oglądał tvpis i nagonkę na Tuska.

Lewactwo nie potrafi czegoś zbudować, zawsze próbuje niszczyć. Jeszcze nigdy nie usłyszałem z ust lewaka, że można coś zmienić w tym kraju na lepsze jak z ust Mentzena. Zwykle skupiają się tylko na rajdach na polityków przeciwnej strony, lub nagonkach na pojedyńczych ludzi.

Świetnym przykładem jest użytkownik @Grooveer. Dopiero co skończył bezpodstawnego bana a już @Lukardio nawołuje do nagonek na niego bo śmie powiedzieć co myśli. Typowa #bekazlewactwa. #polityka
Aquamen - Zawsze mnie bawi ten jęk neuropków jakoby #konfederacja była jakaś prorosyj...
  • 87
@yahoomlody

: przepraszam bardzo, przedstawiasz tutaj zdanie Mentzena i jego partii, a nie postulat całej konfederacji, to co mówi Mentzen nie może rzutować na całą konfederację


To nie tak. Popieranie konfederacji nosi znamiona kultu religijnego, a co za tym idzie interpretowanie słów i wydarzeń powinno nosić znamiona względności. Tutaj przejawia się ona w tym, że gdy jeden z przedstawicieli mówi coś, co jest powszechnie akceptowalne i słuszne to jest to stanowisko partii.
@Aquamen: mnie bawi że zawsze jak mamy zakamuflowaną opcje rosyjska na wykopie to się okazuje, że jest to konserwatysta xD

Lewactwo nie nawoływało do bicia imigrantów w Przemyślu rok temu, nie robiło nagonki na Ukraińców (jak choćby przy sprawie zabójstwa dokonanego jak się później okazało nie przez mężczyznę z Ukrainy a Polaka z orłem albo papieżem wytatuowanym xD). Lewactwo nie krzyczy że to nie nasza wojna, nie sieje paniki w związku
@Wink tak to wygląda.
-Źli geje! #!$%@?ć lewaczki, haha dobrze tak Julce, mogła w domu siedzieć zamiast przeklinać pod kościołem. Ukraińcy zabierają nam chleb, wyrzućcie ich do domu, to nie nasza wojna, nie nasz problem. Stop islamizacji Europy, brońmy kościoła i #!$%@?ć te #!$%@? co wchodzą do łóżka księżom i wyciągają pieniądze z kościoła.
-Może tak pozbędziemy się tej konfy w końcu?
-Lewactwo zwyczajnie robi brudną politykę na garbie konfederacji obwiniając ich
@Klepajro:

sam fakt ze masz prawa wyborcze, prawo pracy, prawo do nauki i dostęp do opieki lekarskiej i inne cuda ktora dla Ciebie i dla nas są normą zawdzięczasz lewicy przybłędo


Dobry żart typie xD
Zawsze mnie bawi ten jęk neuropków jakoby #konfederacja była jakaś prorosyjska i nie chce pomocy dla #ukraina.


@Aquamen: Przecież konfederacja to jest zbitka tak różnych środowisk, że jedyne co ich łączy to chyba "#!$%@?ć lewactwo" xd.
Pomysł na gospodarkę JKM i Bosaka to są dwa zupełnie różne światy, pierwszy chciałby USA XIX w, drugi Chin.
była jakaś prorosyjska i nie chce pomocy dla #ukraina.


@Aquamen:
1. bezpośredni udział w Polski w konflikcie - nie - bo jestem pewny że NATO powiedziałoby "po #!$%@? zaczynaliście się tam #!$%@?ć, będziecie walczyć sami"
2. pomoc dla Ukrainy tak - nawet kosztem 10% PKB Polski bo w ten sposób niszczymy naszego śmiertelnego wroga - rosję
@angelofdeath007

ale w drugą stronę to już nie działa i zdanie Brauna albo Korwina rzutuje na postulat całej konfederacji xD xD xD


to memcen jest szefem, i jeśli ma w partii osoby które mają totalnie szkodliwy pogląd na wojnie w UA to jak najbardziej takie onuce rzutują.
@Aquamen

On na przykład chce aby nie kłócić się z Białorusią by nie wpadła w objęcia Rosji.


Białoruś jest w rękach rosji od momentu gdy łukaszenka został prezydentem, a za chwilę dyktatorem.
No i? Co w tym złego? Jak ojczyzna na kolanach zwołujemy Szlachtę. Nawoływali do bronienia granic przed rosyjskim atakiem hybrydowym. Prawdziwi patrioci. Przypomnę, że wtedy lewactwo chciało ich wpuszczać a Putin gdyby nie obrona granicy ściągną by ich tu miliony


@Aquamen: Ja #!$%@?ę, kibole = szlachta, boże z kim ja tu siedzę. Psychiatryk