Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi ten jęk neuropków jakoby #konfederacja była jakaś prorosyjska i nie chce pomocy dla #ukraina. Zwyczajnie robią brudną politykę na garbie konfederacji obwiniając ich o wszystko co złe zupełnie jakbym oglądał tvpis i nagonkę na Tuska.

Lewactwo nie potrafi czegoś zbudować, zawsze próbuje niszczyć. Jeszcze nigdy nie usłyszałem z ust lewaka, że można coś zmienić w tym kraju na lepsze jak z ust Mentzena. Zwykle skupiają się tylko na rajdach na polityków przeciwnej strony, lub nagonkach na pojedyńczych ludzi.

Świetnym przykładem jest użytkownik @Grooveer. Dopiero co skończył bezpodstawnego bana a już @Lukardio nawołuje do nagonek na niego bo śmie powiedzieć co myśli. Typowa #bekazlewactwa. #polityka
Aquamen - Zawsze mnie bawi ten jęk neuropków jakoby #konfederacja była jakaś prorosyj...
  • 87
@Aquamen: XDDDD przepraszam a która partia ma u siebie korwina który non stop wpisami stoi po stronie rosyjskiej lub dauna, znaczy przepraszam brauna robiącego bezskuteczne manifestacje anty ukrainskie od blisko roku? Kto w sejmie opowiadał sie przeciw solidarności z ukrainą? Kto aktywnie promował ruskie propagandowe #!$%@? o winie ukrainy i NATO w konflikcie?

A tak oczywiście to tylko "lewackie bujdy", można się rozejść xDDDDDD
Pobierz grubson234567 - @Aquamen: XDDDD przepraszam a która partia ma u siebie korwina który ...
źródło: z28983451AMP,Posel-Konfederacji-Grzegorz-Braun-Manifestacja--pr
nie mają poparcia, zwyczajnie Korwin pisze rzeczy niezrozumiałe dla lewaków bo mają zbyt niskie IQ by to zrozumieć.


@Aquamen:
Tymczasem Korwin o inteligencji swoich wyborców:
i-marszi - > nie mają poparcia, zwyczajnie Korwin pisze rzeczy niezrozumiałe dla lewa...
@Aquamen: to ten sam memcen, który powiedział, że nie da się obniżyć podatku, chce pozostawienia przepisu o obrazie uczuć religijnych będąc za wolnością słowa oraz popiera zakaz aborcji? Czy to jakiś inny memcen?
@Aquamen
W Białorusi siedzą torturowani opozycjoniści białoruscy oraz Polscy, są tam dewastowane polskie pomniki, a wasza partia pała miłoscia do tego kraju i Rosji, obrzydliwe.
Białoruś jesli przegra Ukraina to nigdy nie wydostanie się spod rosyjskich wpływów.
W naszym interesie jest to żeby Ukraina broniła się przed Rosją. I oczywiście pomaganie temu żeby Państwa europejskie przekazywały broń Ukrainie jest w naszym interesie.


@Aquamen Przecież z tej wypowiedzi nic nie wynika. Już na pewno nie pomoc Ukrainie. Może to równie dobrze oznaczać że Mentzen chce żeby Ukraina możliwie bardzo ucierpiała na wojnie, bo po wojnie chciałby ją rozebrać wraz z Rosją. Oczywiście w tej sytuacji jest w jego interesie żeby
@Aquamen

mogę ci znaleźć zdjęcie z Putinem nawet, zdjęcia o niczym nie świadczą.


Braun:

ręczy w sądzie za Olszańskiego

stwierdza, że w normalnym kraju ten byłby mistrzem mowy polskiej

stwierdza, że Olszański broni polskiej racji stanu

Wyborca konfederacji:

to tylko zdjęcie, oni nie mają ze sobą nic wspólnego.

Jako bonus dodam jeszcze jedno zdjęcie, drugiego człowieka, który nic a nic nie jest prorosyjski, więc konfederacja nie musi się od niego odcinać.
Pobierz van-der-staas - @Aquamen 
mogę ci znaleźć zdjęcie z Putinem nawet, zdjęcia o niczym n...
źródło: temp_file.png7066967813894300807
@Aquamen: powiedz mi Panie Inteligentny z wysokim IQ, co Korwin miał właściwie na myśli negując mordy dokonane przez rosjan w Buczy?
A co miał na myśli Braun głosując przeciwko potępieniu inwazji na Ukrainę?
https://www.rp.pl/polityka/art19330851-sejm-wyrazil-solidarnosc-z-ukraina-przeciw-tylko-posel-grzegorz-braun
Obaj są cytowani w ruskich propagandowych programach.

Nie rozumiem jak można w ogóle promować tych obrzydliwych typów z konfy.
Prawda jest taka ze konfederacja straciła poparcie tej grupy społecznej którą interesują niskie i proste podatki, wolność (w
Pobierz Kalan - @Aquamen: powiedz mi Panie Inteligentny z wysokim IQ, co Korwin miał właściwi...
źródło: FPnMZC6XwAAPpzJ