Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi ten jęk neuropków jakoby #konfederacja była jakaś prorosyjska i nie chce pomocy dla #ukraina. Zwyczajnie robią brudną politykę na garbie konfederacji obwiniając ich o wszystko co złe zupełnie jakbym oglądał tvpis i nagonkę na Tuska.

Lewactwo nie potrafi czegoś zbudować, zawsze próbuje niszczyć. Jeszcze nigdy nie usłyszałem z ust lewaka, że można coś zmienić w tym kraju na lepsze jak z ust Mentzena. Zwykle skupiają się tylko na rajdach na polityków przeciwnej strony, lub nagonkach na pojedyńczych ludzi.

Świetnym przykładem jest użytkownik @Grooveer. Dopiero co skończył bezpodstawnego bana a już @Lukardio nawołuje do nagonek na niego bo śmie powiedzieć co myśli. Typowa #bekazlewactwa. #polityka
A.....n - Zawsze mnie bawi ten jęk neuropków jakoby #konfederacja była jakaś prorosyj...
  • 87
  • Odpowiedz
@Aquamen: ja to nie rozumiem jak to jest, że w kraju mającym tak przykre doswiadczenia z czerwoną zarazą, po prawie 35 latach od oficjalnego zerwania z tym gównem, nadal w naszej polityce są komuchy i mają jeszcze jakieś poparcie?
  • Odpowiedz
@JestemZielonka123: nie mają poparcia, zwyczajnie Korwin pisze rzeczy niezrozumiałe dla lewaków bo mają zbyt niskie IQ by to zrozumieć. To wcale nie musi być prorosyjskie. On na przykład chce aby nie kłócić się z Białorusią by nie wpadła w objęcia Rosji. To nie jest złe myślenie.
  • Odpowiedz
@M4rcinS: dokładnie, z lewej strony nic konstruktywnego nie wyszło. Sam komunizm to także dzieło lewactwa jakby jasno postawić sprawę. Socjalizm to wytwór lewactwa. Same zarazy wychodzą im nic więcej.
  • Odpowiedz
@sandal: Braun nie jest prorosyjski, zwyczajne pieprzenie neuropków bo walczył z zbytnią integracją z Ukrainą. Wywieszanie flag wszędzie gdzie się da było przesadą. Czasami jak wychodziłem na miasto to naprawdę zastanawiałem się czy to jeszcze Polska bo flagę Polski w tym gąszczu Ukraińskich flag ciężko było znaleźć.
  • Odpowiedz
  • 62
@Aquamen
Jasne jest proukrainski i nawet nazwał.putina zbrodniarzem... a nie nie nazwał powiedział że nie będzie etykietować.

No i słowa Pitonia o tym że postawiłby mur na granicy polsko ukraińskiej i pomógł Putinowi w "denazyfikacji"
to w ogóle nic a nic prorosyjskiego.
  • Odpowiedz
@Brakus: no zaraz, a jak Braun coś mówi jako szef KKP to wtedy nagle okazuje się, że to jednak nie jest zdanie Konfederacji, tylko zdanie Brauna xD zdecydujcie się może
  • Odpowiedz
@Aquamen: Przypominam, że mówisz o partii, która jeździła liczyć murzynów na granicy i namawiała kiboli do "pilnowania porządku" przy ośrodkach pomocy przy granicach.
Gdy na Nowym Świecie w Warszawie Polak z Świętą Maryją zamordował drugiego Polaka, konfiarze prowadzili nagonkę na ukraińców, bo informacja o zabójcy nie była jeszcze ustalona...
  • Odpowiedz
@Arizona12:

Przypominam, że mówisz o partii, która jeździła liczyć murzynów na granicy i namawiała kiboli do "pilnowania porządku" przy ośrodkach pomocy przy granicach.


No i? Co w tym złego? Jak ojczyzna na kolanach zwołujemy Szlachtę. Nawoływali do bronienia granic przed rosyjskim atakiem hybrydowym. Prawdziwi patrioci. Przypomnę, że wtedy lewactwo chciało ich wpuszczać a Putin gdyby nie obrona granicy ściągną by ich tu miliony
  • Odpowiedz
@yahoomlody:
Akurat w tym przypadku pan memcen był w stanie konfederacyjnym, w przeciwieństwie do pana brauna i pana jego ekscelencji jkm, którzy - o ile tylko wypowiadaja sie na temat wojny - sa w stanie pozakonfederacyjnym.

To jest naprawde bardzo proste - jak ktos z konfederacji powie cos madrze, to reprezentuje cala konfederacje, a jak powie cos glupio, to wtedy nie reprezentuje calej konfederacji.

Dlaczego glupie lewactwo nie jest w
  • Odpowiedz
No i? Co w tym złego? Jak ojczyzna na kolanach zwołujemy Szlachtę. Nawoływali do bronienia granic przed rosyjskim atakiem hybrydowym. Prawdziwi patrioci. Przypomnę, że wtedy lewactwo chciało ich wpuszczać a Putin gdyby nie obrona granicy ściągną by ich tu miliony


@Aquamen: Oni jeździli liczyć murzynów na granicy z Ukr, gdy wybuchła wojna...
  • Odpowiedz
Granicę były otwarte nie legitymowano ludzi i inżynierzy mieli świetną okazję by przejść. Dobrze, że ktoś o tym pomyślał.


@Aquamen: Gówno prawda. Od początku granice były zamknięte i legitymowano przechodzących. Wymagany był dowolny dokument potwierdzający tożsamość. To co napisałeś to propaganda szerzona przez czarmanderków w pierwsze dni wojny, wielokrotnie dementowana.
I właśnie przez podatność na propagandę i ledwo dwucyfrowe IQ wolałbym, by jednak kibole nie byli odpowiedzialni za wymierzanie spawiedliwości
  • Odpowiedz
zbytnią integracją z Ukrainą. Wywieszanie flag wszędzie gdzie się da było przesadą. Czasami jak wychodziłem na miasto to naprawdę zastanawiałem się czy to jeszcze Polska bo flagę Polski w tym gąszczu Ukraińskich flag ciężko było znaleźć.


@Aquamen: #!$%@? się o "zbytnią integrację" ( #!$%@? XD jaka integracją ?? :D) czy o flagi powoduje, że w pożytecznych idiotach (takich jak ty) rośnie nienawiść co jest na rękę rosji. Może to świadczyć
  • Odpowiedz