Wpis z mikrobloga

@Polasz: tak sie zastanawiam czy to co zrobila mozna polaczyc z tym ze jest z Oslo - bo skandynawia jednak bardzo silnie siedzi w poprawnosci. Jedno z potencjalnych wyjasnien to takie ze wydawalo jej sie iz skoro Polska duzo mniej siedzi w poprawnosci niz Norwegia to takie cos przejdzie, ale z drugiej strony to piaty rok, wiec powinna juz wyczuwac ze raczej nie.

W kazdym razie, podejrzewam ze bardzo sie zdziwi
@Polasz: zaznaczam na wstępie,że mam nadzieję,że zrównają z ziemią strefę Gazy i będzie to przykład co grozi za zamachy - sami Hamas wybrali do rządzenia.

dlaczego mają ja wywalić? Jest w UE (tak,wiem Norwegia,ale to praktycznie UE)
I demonstruje swoje poglądy. Z jednej strony zgadzam się, że nie wolno nawoływać do nie świeci,ale z drugiej strony jest wolność słowa.
Tak samo są marsze niepodległości i LGBT. Ja osobiście oba bym skierował
@Polasz: A przepraszam, nie ciebie odznaczyłem chodziło mi o Mireczka wyżej, który sugeruje nawoływanie do popełnienia przestępstwa, co jest przestępstwem. Oczywiście jako student masz godnie reprezentować uczelnię na której studiujesz. Tak więc się zgadzam. Jak uczelnia się do tego odniesie zależy od niej, wszak masz też wolność przekazywania swoich poglądów. Tylko czy tutaj jest przekazywanie poglądów? To nie jest przecież transparent "wolna palestyna".
  • 2
@moj_wykopowy_login: tak jest wolność słowa i będę za nią zawsze walczył bo dzięki niej od razu idiotów widać. Bycie studentem jakiejś uczelni to trochę jak pracować w jakieś ważnej firmie. Gdy wpadniesz w oko mediów na jakieś demonstracji gdzie będziesz szerzył swoją wolność słowa i podasz że pracujesz tu i tu(ona to zrobiła w wywiadzie), to nikt cię za to nie wsadzi do więzienia, ale jeśli firma nie życzy sobie być
@Polasz: na uczelni dopóki nie zalegasz z opłatami za studia to wszystko jest git, najwyżej powie że była pod silnym wpływem swojego chłopaka i zawieszą ją w prawach studenta na miesiąc, nic jej nie grozi. w Polsce na szczęście wciąż mamy wolność słowa i demonstracji więc prawnie też jej nic nie grozi
@Polasz: co innego forma, a co innego uczelnia. Oskara pisowskiego należy #!$%@?ć za przyczynienie się do czyjeś śmierci (i mam nadzieję,że za to, że. wszystkich #!$%@?). Ale uniwersytety nie są firmami tylko jakimś inkubatorem. Na uniwersytecie dyskutujesz, a nie zachowujesz sie jak PiS (jeżeli tak, to powinni cie #!$%@?).
Ja sam miałem np "odchamiacze" na studiach i nikt nigdy nie próbował mnie #!$%@?ć, za tłumaczenie filozofom że pierdoła
  • 0
@Ama-gi: nie przejmuj się nasi studenci też płacą i jest kolejka na jej miejsce, a dla pani z Norwegii może spróbować skończyć w Białymstoku. Jeśli wyrazi skruchę to tak będzie jak piszesz. Ale czuję że ona jeszcze się nakręci i będzie swoje prawdy objawiać s naczelni i nie będą mieli wyjścia
@Polasz: Gdyby ta sama pani z tym samym transparentem szła np. w marszu niepodległości, byłaby przez wszystkich nazywana faszystką/nazistką. Raczej nikt by wtedy nie pisał o wolności słowa