Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi ten jęk neuropków jakoby #konfederacja była jakaś prorosyjska i nie chce pomocy dla #ukraina. Zwyczajnie robią brudną politykę na garbie konfederacji obwiniając ich o wszystko co złe zupełnie jakbym oglądał tvpis i nagonkę na Tuska.

Lewactwo nie potrafi czegoś zbudować, zawsze próbuje niszczyć. Jeszcze nigdy nie usłyszałem z ust lewaka, że można coś zmienić w tym kraju na lepsze jak z ust Mentzena. Zwykle skupiają się tylko na rajdach na polityków przeciwnej strony, lub nagonkach na pojedyńczych ludzi.

Świetnym przykładem jest użytkownik @Grooveer. Dopiero co skończył bezpodstawnego bana a już @Lukardio nawołuje do nagonek na niego bo śmie powiedzieć co myśli. Typowa #bekazlewactwa. #polityka
A.....n - Zawsze mnie bawi ten jęk neuropków jakoby #konfederacja była jakaś prorosyj...
  • 87
@Aquamen: Ale to, że to się tobie nie podoba nie oznacza, że następuje jakaś integracja albo przejęcie i to już nie jest Polska :D
Takie gadanie właśnie nakręca takich jak ty i stoi za tym agentura. Nie wiem jak można tego nie rozumieć po tych wszystkich wyciekach dot. farmy trolli. Pogooglaj sobie jak np. działa rosyjska troll-agentura we Francji.
Denerwuje cie jakaś tam flaga i twierdzisz, że nie jesteś zmanipulowany :D