Wpis z mikrobloga

Mirki z #uk był kiedys wpis na askuk i chciałem się was zapytać Mirki i Mirabelki, co wy robicie po pracy w tym ukej? bo zacząłem swoją pierwsza poważna prace po studiach od Wrzesina i poza włoskim w środy to ciężko zaplenic kalendarz czymś innym niż Pub. Już nie mogę wychodzi c i robić tego samego w weekendy i szukam innych opcji
  • 14
@Secretariat: nigdy nie byłem w pubie w UK wewnątrz, za duże stężenie chavsow i ludzi z tatuażami tam jest,
Ja lubię okres od kwietnia do listopada na zewnątrz i w UK lubię biwakować z swoim milfem, opalać się w dziczy nago.
Dawniej jeździłem kolarka po wszystkich bocznych drogach ale w promieniu 100 km gdzie mieszkam już zjeździłem 90% i
Obecnie Jeżdżę trasy off-road bikepacking z gpsem po okolicy lub trochę dalej
@Secretariat: Przecież jest milion hobby z których można wybierać, mi brakuje wręcz czasu. Można chodzić na spacery, pływać (zimą morsować), jeździć na kempingi i city breaki, czytać książki, składać lego, chodzić na siłownię, biegać, jeździć na rowerze, spotykać się ze znajomymi, grać w planszówki, medytować, gotować.
@Secretariat: dlaczego odpadają? Ja morsuję zimą i jest super. Jak rano wyjdziesz na rower ok 10:00 to możesz sobie spokojnie pojeździć i ok 13:00 być w domu na obiad/drugie śniadanie. Spacery też zimą są spoko, czy city breaki. Na serio, nie trzeba siedzieć w domu, oni tego nawet nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym cała reszta rzeczy jakie wymieniłem nadają się do robienia w deszczu
@Secretariat: okres zimy? Co ty swiezy na tej wyspie jestes? Anglia jest kolebka hobbystow wlasnie nie dlatego ze masz piekna pogoda i idelane warunki tylko wlasnie pizgda poziomy deszcz a ty w krotkich spodenkach wbiegasz na najwyzsza gorke w okolicy. Nie nie jest to przyjemne ale tutaj chodzi o cos innego :)
Chodzi właśnie mi o okres zimy, gdzie jest ciemno o 3 xd i wszystkie kempingi i jazdy na rowerze odpadaja ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Secretariat: no to jak ci dokucza ciemnica i deszcz i ta najgorsza pogoda to się ewakułuj na kilka -kilkanascie tygodni w tym zimowym czasie do ciepłych krajów tak jak starsi i mądrzejsi Anglicy.

Po co się kopać z koniem skoro co roku jest