Wpis z mikrobloga

Uwaga, list motywacyjny na dorywcza pracę zdalną:

Szanowni Państwo,
W związku z moją niezwykle trudną sytuacją finansową oraz brakiem możliwości podjęcia stałej, regularnej współpracy, poszukuję współpracy zdalnej. Chodzi o to, abym mógł połączyć ją z nauką w klasie maturalnej.
Najlepszą formą byłaby praca na zasadzie wirtualnego asystenta, albowiem stosunkowo dobrze czuję się w komunikacji z innymi ludźmi i załatwianiu różnych spraw. Miałem już podejmować współpracę z jedną osobą – niestety koniec końców zostałem olany. Moje doświadczenie w zakresie bycia asystentem jest więc na tę chwilę zupełnie zerowe.
Choć znalezienie tutaj pracy zdalnej o takim charakterze wydaje się iście mało prawdopodobne, będzie mi bardzo miło, jeśli jednak ktoś się zainteresuje. Każdy chciałby mieć możliwość godnie i uczciwie pracować – niektórym przeszkadza w tym szkoła. Niemniej jednak liczą się chęci, proszę więc to docenić.
Z poważaniem
Ja
#praca #pracazdalna #szukampracy #pomocy #pienoadze #pracbaza #problemypierwszegoswiata #szkola #finanse #listmotywacyjny #zycie
  • 7
@viciu03: niezbyt zachęcający ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kilka uwag:
- Nie pisz, że masz trudną sytuację
- Nie pisz, że trudno taką pracę dostać, bo działasz na swoją niekorzyść
- Nie pisz, że zostałeś "olany". Nie tylko słownictwo jest źle, ale ten fakt niczego pozytywnego nie wnosi
- Nie proś o docenienie chęci, ani o godnej i uczciwej pracy, te fragmenty też nie pasują
@Detharon: ten list pol żartem pół serio. Dla mnie w ogóle kuriozalne jest
1. Pisanie listu motywacyjnego na pracę dorywczą, dodatkową
2. Pisanie listu motywacyjnego na jakąkolwiek pracę zdalną.
Poprzedni post był inny, bardziej luźny ale ktoś tam narzekał że to kiepski list motywacyjny, gdzie ja tak naprawdę prosiłem bardziej o pomoc, dodatkową pracę.
Co do trudnej sytuacji, poniekąd właśnie o nią się tutaj rozchodzi. Gdyby nie trudna sytuacja zamiast szukać