Wpis z mikrobloga

Czy zerwanie z dziewczyną, po jakimś półtora miesiąca, z powodu jej historii choroby nowotworowej (w tym potencjalnej bezpłodności, nie zbadała się) to rzeczywiście jakaś straszna rzecz? Oczywiście, nie powiedziałem jej że taki był powód, powołałem się po prostu na to że szukam czegoś innego itp. natomiast od znajomych usłyszałem że to strasznie słabe i szczeniackie zachowanie. Co myślicie?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #zalesie
  • 21
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Trochę jest szczeniackie, ale z drugiej strony jeśli ma to później wywalić ze 100 krotną siłą bo jednak gdzieś się zmuszałeś to lepiej teraz niż za x lat. Zwłaszcza że byłeś z nią niedługo więc nie można powiedzieć że o czymś wiedziałeś i to zaakceptowałeś po to by potem powiedzieć "a to jednak nie". Myślę że możesz mieć wywalone. To Twoje życie a nie czyjeś.
Czy zerwanie z dziewczyną, po jakimś półtora miesiąca, z powodu jej historii choroby nowotworowej (w tym potencjalnej bezpłodności, nie zbadała się) to rzeczywiście jakaś straszna rzecz?


@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Nie, po relacji trwającej 1,5 miesiąca nie jesteś zobowiązany do związku na całe życie. Jeśli przykładowo ty chcesz mieć dzieci a ona ich miec nie może to już wystarczający dealbreaker do zerwanie. To Twoje życie i musisz myśleć o tym czego Ty chcesz a
Kobiety też wybierają po silnych genach typu bujna czupryna, mięśnie, wzrost. Wtedy jest większa pewność, że samiec ma dobre geny.


@BornToDie69: kolego, to o czym pisze OP to jest zupełnie inna kwestia niż wzrost, szczęka czy fryzura. To tak, jakby pisał, że zerwał z powodu za małych cycków. Chociaż nawet wtedy, miałby do tego prawo.

@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu z ciekawości, spytałbym tych znajomych czy oni byliby gotowi do trwania w takim związku tylko
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: wg mnie lepiej by było byś wpierw wybadal temat czy ona serio jest bezpłodna, albo czy w ogóle myśli o posiadaniu dzieci. Choć z drugiej strony to mogło to być dla Ciebie alarmowa lampka dla przyszłości tej relacji i miałeś prawo zrezygnować z tej relacji. Zawsze lepiej zerwać znajomość niż ja ciągnąć i być niezadowolonym, zalęknionym o przyszłość lub rozczarowanym po latach.