Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

To jakaś grupa dla gówniar, więc prawdopodobnie wszystkie tam mocno zmyślają i jeśli miały 1-2 partnerów to max.

Co innego p0lka w wieku 21-25. W tej grupie wiekowej znalezienie takiej z mniej niż 10 partnerami (czyli realnie przyznającą się do max. 3-4) to już istotny wyczyn. Ogólnie łapanie partnerki po 25 r.ż. jest już bez sensu, bo szanse na trwały związek (nie wspominając o udanym) są bardzo nikłe, a przy każdym konflikcie
To jest dosyć proste i nawet zbadane, ale jednak niektórym nadal to trudno zrozumieć.


@jskan: choć mam wrażenie, że to prawda, to niestety z tym zbadaniem chyba nie prawda. W sensie bardzo naciągane pod tezę badania widziałem, rzetelnych nie.
@jskan

>W czym widzisz problem?


@KrzysiekZcleverBI: tym że im więcej partnerów seksualnych tym mniejsze przywiązanie kobiety do mężczyzny. Mężczyzna liczy na przywiązanie kobiety do jego osoby, a nie portfela, a kobieta po takiej karuzeli nie może mu tego zaoferować. To jest dosyć proste i nawet zbadane, ale jednak niektórym nadal to trudno zrozumieć.


A co w takim razie w drugą stronę? Tak samo należy traktować mężczyznę który miał wiele partnerek seksualnych
@MamByleJakiNick: jak jesteś kobietą to traktuj, jak im nie przeszkadza - ich problem.
Problem zaczyna się wówczas kiedy ktoś jest okłamywany odnośnie ilości czy to w jedną czy w drugą stronę, osobiście nie uważam stałych związków za opłacalne dla mężczyzn, więc i ilością niespecjalnie się przejmuję, ale rozumiem tych co to robią. Tak jak masz prawo chcieć niską brunetkę, albo dziewczynę co lubi szachy.
Seks to normalna sprawa i patrząc na historię swiata dopiero panowie w sukienkach zrobili z niego wielkie halo, grzech, straszną rzecz przez która idzie się do piekła


@KrzysiekZcleverBI: akurat "panowie w sukienkach" dbali o to, żeby owieczki się rozmnażały.
To dopiero współczesne feministki spowodowały, że seks stał się luksusem dostępnym wyłącznie dla bardzo wąskiej elity mężczyzn.
@Xefirex: Ja pierd. Ja mam 29 i nadal zero, mimo ze wydaje mi sie ze nie jestem brzydki, tylko jakies 6/10, moze nawet 6,5. Ale ciezko znalezc ruchanie meiszkajac na wsi obok małego miasta, czyli mało mozliwosci, kiszenie sie, a do tego nawet jak jest sporadycznie jakas okazja, to do głosu dochodzi nieśmaiłosc i brak pewnosci siebie
@Xefirex: @Joncrow @AlexBrown Trzeba jeszcze rozumieć co się wkleja. Zachowanie dziewictwa do ślubu zarówno przez kobietę i mężczyznę na zachodzie jest mocno związane z wychowaniem w bardzo konserwatywnych społecznościach czy to protestanckich, katolickich, żydowskich, mormońskich czy innych. Z tych samych powodów w Polsce małżeństwa na wsiach się mniej rozpadają.

A więc tego typu sprawy będą miały duży wpływ na tę statystykę. Oczywiście istnieje również składnik psychologiczny, o którym piszecie. Dotyczy on
@Xefirex ja #!$%@?, serio uważacie że to co piszą jakieś siksy w internetach jest prawdą? tak to rzucacie oskarżeniami o bejty ale jak uderzy się w czuły punkt przegrywow z wykopu to nieważne co jest napisane, od razu lecą teksty o puszczalskich p0lkach ( ͡º ͜ʖ͡º)
w sumie to siebie warci jesteście, one fantazjują, że pocałunek w policzek to w sumie jak oral, a wy normiki budujecie
czyli chcesz przywiązać do siebie kobietę tym, że nie ma porównania do innych?


@randomactsofkindness: tak. Ludzie to w dalszym ciągu to zwierzęta. Pomimo że czasami staramy się być nadto, to procesy biochemiczne zachodzące w naszym organizmie przejmują kontrolę. Dochodzi jeszcze to, że pierwszy związek zostawia więcej wspomnień niż następne, bo pewne rzeczy dzieją się po raz pierwszy.