Wpis z mikrobloga

@PrawaRenka

jakim prawem możesz mieszkać spokojnie z rodzicami ty maminsynku, ty pasożycie. Mi kazali się wynosić po 18 to tobie też powinni!


Jak gadanie i akcje z moją siostrą xDD
Jak ona miala gorzej w życiu to ja też tak powinienem mieć. Nie powie ci tego, ale jak pomyślisz co robiła w przeszłości to wszystko sie koreluje i właśnie tak jest. Zawistna dziadówa.
@Cancermoon Tak byś poprawił swój byt, że płaciłbyś 60%, a nie 80% za wynajem ze swojej pensji. To są neoliberalno - cochowe brednie i dyrdymały.
Jak jesteś przystojny to żadnej julce nie będzie przeszkadzać, że mieszkasz z rodzicami.
Niewierz w cuda, że jak będziesz coś wynajmował, to nagle znajdzie się dziewczyna. Podstawa to wygląd.
@Cancermoon: Ja mieszkam co prawda na własnym (lvl 27), ale co spotkam się z rodzicami to słyszę "Jak będzie ci ciężko to wynajmij swoje mieszkanie i chodź do nas" :D Miejsca mają pełno, ale jak już się usadziłem na swoim to zostanę.
Nie przejmuj się turbo głupimi julkami bo zwyczajnie ci zazdroszczą, że masz łatwiej w życiu i nie musisz się tak cisnąć po klitkach w zatłoczonym mieście żeby coś komuś
@Cancermoon: mieszkając z rodzicami też się można sensownie ustawić. Np dom jednorodzinny zaadaptować na wielorodzinny. Ważne żeby mieć jakiś długofalowy plan na siebie i znać korzyści/obciążenia obecnego stanu rzeczy.

Pytanie, czy ona zwracała uwagę na kwestie majątkowe, czy związane z światopoglądem lub stylem życia? Mogła też podchodzić stereotypowo, takie coś można wyjaśnić :)
@Cancermoon: wszyscy którzy stają po twojej stronie łącznie z tobą to dzbany xd 30 lat i 3,5k na rękę to jest serio szczyt twoich możliwości? To smutne, że nie rozwijasz się. Wystarczy rok pracy w jakiejś firmie typu światłowody albo energetyka gdzie zrobią Ci masę kursów za które dostaniesz coraz większą wypłatę. Zarabiając 2x tyle już stać Cię np na kredyt, kupujesz mieszkanie lub działkę, dalej mieszkasz z rodzicami a po
nie wiem dla mnie jak kogoś stać a mieszka z rodzicami to świadczy to o pewnym ograniczeniu i #!$%@?. człowiek powinien w pewnym wieku chociaż spróbować pożyć na własnych nogach. ale jeśli altetnatywa jest dzielenie chaty z ludźmi których nie znasz to rzeczywiście lepiej z rodzicami
@mateusz-zahorski: rozwój rozwój rozwój, dziwnym trafem ludzie 40+ którzy ze mną pracują w januszexie mają działki, domy, mieszkania, dzieci. Koszty życia tak wzrosły że obecnie na tym samym stanowisku co oni mogę tylko pomarzyć chociażby o wynajmie mieszkania.
@Cancermoon: no i tak trzymaj, ja sam wróciłem do domu rodzinnego bo totalnie nie widzę ekonomicznego uzasadnienia dla mieszkania samemu w wynajmowanym mieszkaniu xD płaciłem 2k co miesiąc, a spędzałem w mieszkaniu jedynie wieczory. Teraz te 2k co miesiąc sobie odkładam i już mam spoko sumkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cancermoon: Miałem znajomego który mając 33 lata wynajmował pokój.. laska wręcz wydarła się na niego, że w tym wieku to powinien mieć własne mieszkanie, wstała od stolika i poszła. XD
Olej takie #!$%@? materialistek. Wynajmowałbyś pokój to następna by się do Ciebie #!$%@?ła że powinieneś mieć własne mieszkanie.. potem następna że powinieneś mieć mieszkanie nowe deweloperskie, potem że od iluś metrów.. i tak w nieskończoność by to szło.