Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@77023: No nie koniecznie, jedyne relacje z kobietami jakie miałem to wtedy kiedy one na mnie leciały.
Podczas gdy musiałem odwalać jakieś cyrki zachowaniem przekonywać kogoś do siebie aby się zbliżyć to zawsze nic z tego nie wychodziło.
I zawsze jak wychodziło to wkład ze strony kobiety był większy niż z mojej. Dopiero później w związku się to z czasem odwracało i był wtedy koniec, czyli wtedy kiedy ja zaufam, zaczynam
@Ataxia: tak się nie da, przynajmnjej ja nie potrafię blokować uczuć udawać, czy nie mieć tego po co się w zwiazki wchodzi. No ale już teraz to ja już w żadnym związku raczej niestety nie będę
Ale i tak obcokrajowiec musi mieć powyżej 180, bo inaczej nie jest traktowany jak człowiek. Polski przegryw jest niewidzialny, a taki karzeł mniej niż 180 Helmut czy Enrike jest jak baba z wąsem.


@ZlotyJakub: Nieprawda. Wymóg 180cm jest tylko dla Polaków. Nieraz widziałem w pubach i różnych knajpach podludzi z indii czy bangladeszu 170 wzrostu z witaminkami pod ramię. Co prawda takimi 3/10, ale taka 3/10 od Polaka wymaga 9/10 a
@77023:
Najgorsze w byciu Ukraińcem jest, to że ty musisz #!$%@?ć jakieś cyrki, podczas gdy dla helmuta, makaroniarza czy innego żabojada Ukrainka zdejmie majtki za samo pochodzenie.
Najgorsze w byciu Tajlandczykiem jest, to że ty musisz #!$%@?ć jakieś cyrki, podczas gdy dla helmuta, makaroniarza czy innego żabojada Tajka zdejmie majtki za samo pochodzenie.
Najgorsze w byciu Słowakiem jest, to że ty musisz #!$%@?ć jakieś cyrki, podczas gdy dla helmuta, makaroniarza czy
@77023: wszędzie tak jest nawet jako normik. Matka natura jakoś tak zachęca do mieszania genów. Jelenie wędrują co roku tysiące kilometrów a sarny zostają na miejscu, mogłoby tak samo być u ludzi. Ciekawe jaki byłby efekt za kilkaset lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)