Wpis z mikrobloga

@ovation: mowisz to jakby sie cokolwiek zmienilo xd jest tak samo jak bylo tylko teraz sie o tym dowiadujemy przez internet.
a na dowod ilosci pobic pokazujesz ss na ktorym jest to samo pobicie kilka razy xd. chyba, ze tak dla sportu to zdjecie wstawione
  • Odpowiedz
  • 1
@0dcinek @eugeniusz_geniusz: chodzilem do liceum gdzie byly 2 klasy jednego rocznika w sumie klas 6... znalo sie wszystkich, gdyby bykla taka akcja kazdy by o niej wiedzial. Takiej patoli nie widzialem nigdy.
( co innego ze byal to szkola plastyczna, a i tak bywały bójki, ale mialy one jakies zasady.)

Screen poprostu wrzucilem dla atencji, lepiej takie posty sie przyjmują:D
  • Odpowiedz
  • 11
Napaść 6vs1?? Do końca szkoły ta 6 nazwana by była #!$%@?.


@ovation: chlop chyba do szkoly dla rycerzy chodzil xD, na kumpla z klasy czekało pol osiedla dresow i go psiarnia musiala odwiezc do domu
  • Odpowiedz
@ovation: Patologia była zawsze tylko nie było internetów i nie mieli gdzie się tym chwalić. U mnie w gimbazie uczennica biła się z nauczycielką od fizyki, babkę od chemii podpalili, jeden ogr nasrał na biurko facetce od biologii, wyzwiska i poniżanie nauczycieli było codziennością, plucie do kawy/herbaty, a bójek między uczniami to nawet nie zliczę, bo były co przerwę.
  • Odpowiedz
@ovation: a tam. Było zdecydowanie gorzej.
Brak dostępu do telefonów powodował, że ustawki 10x10 były na porządku dziennym. #!$%@? przed szkołą - nie ma sprawy.
#!$%@? w autobusie - izi.

#!$%@? pod klatką przy chacie - jak najbardziej.
Tylko wtedy szło się do chaty przemyć rany, usłyszałeś opierdziel od rodziców i żyło
  • Odpowiedz
Za moich czasów (15 lat temu) biliśmy się 1v1 i jeszcze wyznaczało się sędziego.


@ovation: tak tak na pewno tak bylo xD a ludzie byli zyczliwsi i w ogole. wez zejdz na ziemie
  • Odpowiedz
Może to dziwnie zabrzmi, ale przeraza mnie skala pobyć wśród nieletnich. Za moich czasów (15 lat temu) biliśmy się 1v1 i jeszcze wyznaczało się sędziego. Napaść 6vs1?? Do końca szkoły ta 6 nazwana by była #!$%@?. #pobicie #bojka #polcija


@ovation: Dzień dobry panie czarodziej xD

Co za boomerskie #!$%@?? Gówno prawda, było to samo tylko nie było komu i czym nagrywać xD
Kryspin013 - >Może to dziwnie zabrzmi, ale przeraza mnie skala pobyć wśród nieletnich...

źródło: _E1k9kpTURBXy9iNzNiYzdkZDRmMmU4MWI4NDY0YTgzZmVhOGRlOTU5Yy5wbmeTlQPMeADNBnPNA6GTBc0BaM0B9JMFzQFozQH03gACoTABoTEA

Pobierz
  • Odpowiedz
@ovation Za moich czasów to się umawialiśmy klasa na klasę, a jak w którejś było mniej chłopaków to można było sobie "dobrać" kolegów z innych klas.
Takie zalążki najemnictwa ( ͡º ͜ʖ͡º)

I może wygląda to "honorowo" na papierze, ale nadal jeśli ktoś osobiście startował z łapami do kogoś innego to w 95% przypadków jedna strona była taką statystyczną dupą wołową, a druga klasowym cwaniaczkiem.

Jak działo się coś poważniejszego to to było wydarzenie na całą szkołę. Połowa uczniów szła za jednym przez cały budynek więc jak jakiś wuefista czy inna miernota dyżurująca na korytarzu to zobaczyła to wkraczali między awanturników i (autentyk) mówili, że jak chcą
  • Odpowiedz
@ovation: tak był respektowany kodeks ulicy że gościowi ze szkoły w czterech połamali szczękę, a jak się wbiło na złe osiedle to można było obskoczyć #!$%@? od kilku osób i jeszcze zostać okradzionym xD Różnica między tym co jest teraz a tym co było to jest tylko stopień parcia na szkło. Nawet największe patusy te 10-15 lat temu tego nie nagrywały bo miały na tyle mózgu żeby nie robić sobie
  • Odpowiedz
@ovation: dokladnie robilismy ustawke na #!$%@? kto wygral ten mial racje i nikt nie mogl sie wtracac
jak ktos postronny cokolwiek pomogl to znaczy ze strona #!$%@? potyczke :)

glupie to bylo i tak ale bardziej honorowe
  • Odpowiedz
@ovation: no to nie wiem gdzie sie wychowałes... "za moich czasów" (a bliżej mi do 30 niż dalej) nie raz były akcje, że kogoś w 5 skopali po szkole. Bo lata 2000 + były normalniejsze niż teraz, ehe XD. Po prostu mało kto miał telefon, a jak już miał to jakośc gorsza niż obecnie z kamerki za 30 zł. Mało tego, chodziłem do tego samego gimnazjum co moja starsza siostra
  • Odpowiedz