Wpis z mikrobloga

@felakuti: autorka mowi : zanudzisz mi się a nie znudzisz mi się
czy ktoś tu się jeszcze sprawnie posługuje jezykiem polskim?

"zanudzisz mi się po 2 tyg", to jest takie wypowiedziane z litością hasło znaczące tyle co "po dwóch tygodniach naszej znajomości będziesz zanudzony na śmierć"

z założenia to nie jest zachęta tylko ostrzeżenie - ma na celu przywołać największych nudziarzy którzy wytrzymają 2 tygodnie i zanudzą pańcię
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: akurat niechec do zwiazkow to maja raczej kobiety xD w sumie wiekszosc z jakimi mialem jakies blizsze kontakty bylo zainteresowanych tylko ruchaniem w ogole nie myslac o zwiazkach dopoki byly <25
  • Odpowiedz
@T0pi5 nie byly zainteresowane, czy mowily ze nie sa zainteresowane? tak jak pisalam - po pierwsze czesc kobiet mysli, ze musza tak mowic, zeby nie wyjsc na desperatki.
po drugie, byc moze mowily tak, bo nie chcialy ci robic przykrosci, ze nie chca byc akurat z toba.
po trzecie widza swoje matki, ciotki, kolezanki, ktore wyszly za maz za #!$%@? - i nie chca tak zyc. nie ma pozytywnych wzorcow malzenskich.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: no ze stan kobiet to wina zlych domow to racja. U mnie w domu byla milosc i wyszedlem wzglednie normalny pod tym wzgledem. A spora czesc tych dziewczyn wychowywala sie bez ojca.
  • Odpowiedz
Przetlumaczyc ten rozowy zargon mozna w ten sposob: "akurat mam owulacje, wiec bede udawac taka luzna i otwarta seksualnie, zeby ktoś zechcial pospermic i pokomplementowac i poprawic mi humor. bede udawac, ze tez chce przygody na dwa tygodnie, bo dokladnie dwa tygodnie zajmuje przecietniakowi znudzenie sie mna i zazwyczaj sobie odchodza, ale tym razem sie na pewno nie znudzi i bedzie jak w pretty woman i on sie zakocha i bedzie spermil
  • Odpowiedz