Wpis z mikrobloga

Kolejna hipergamiczna julka z grupy lewicowych femoidów na fb próbuje zcuckoldzić członka swojej rodziny za pomocą bluepillowo-n0rmickiej propagandy. Podobno jest jednym z nas, dlatego wszystkim mirkom spełniającym podane kryteria radzę się uzbroić pod względem psychicznym na najbliższy okres czasu. Powodem tego jest to, iż n0rmictwo i p0lki proponują rozwiązanie tego w sposób m.in. przemocowy.
#blackpill #przegryw #incel #p0lka #julka
21kremuwkarz37 - Kolejna hipergamiczna julka z grupy lewicowych femoidów na fb próbuj...

źródło: unknown

Pobierz
  • 73
gniję zawsze z tego #!$%@? o praniu mózgu przez jakieś fora internetowe. mechanizm jest taki że faceci po prostu szukaja podobnych sobie żeby sobie pogadać ale w normickim łbie jakimś cudem kropki łączą się w najdebilniejszy sposób i uważają że źli ludzie porywają biedną duszyczkę i korumpują.


@Smiecharz: samo to zdanie już doskonale pokazuje, że po pierwsze - kierujesz się niezrozumiałą niechęcią do ludzi innych niż ci po drugiej stronie monitora,
@Bover: ale co ma ten chłop zrobić, oświeć mnie proszę XD c zy ty nie rozumiesz że on jest zwyczajnie cofnięty w rozwoju społecznym i jak tylko spróbuję znaleść jakąś grupkę znajomych to masz 100 % pewności że oni go odrzucą, zresztą sam pewnie czułby się bardzo źle. I tu przychodzi jego siora, a przynajmniej powinna przyjść. ona powinna chłopaka wyciągać do ludzi, na co najwyraźniej kładzie ch000ja. a sub op
Może i jestem jakimś tam incelem,ale to nie znaczy że chce robić strzelaniny w szkołach albo latać ze scyzorykiem za p0lkami XD Chce sobie popisać w tym azylu dla przegrywów.
Jeśli rozmawiamy o przemocy to normictwo i p0lki szczują na przegrywy IRL, nigdy odwrotnie. Już sobie wyobrażam jak taki nerd wychodzi z domu a co dopiero startuje z łapami do chada XD Femoidy są delusional jak zwykle.
Dajcie mi statystyki, jakie przestępstwa
jak tylko spróbuję znaleść jakąś grupkę znajomych to masz 100 % pewności że oni go odrzucą


@jdhue: skąd ta pewność i dlaczego to wpisuje się całkowicie w to, co napisałem o ściąganiu innych w dół? Przypadkowo tak piszesz, czy sprawia ci to przyjemność kiedy prowadzisz innych w stronę odosobnienia od społeczeństwa?

Przede wszystkim nawet nie chciało ci się przeczytać, że ten gość miał znajomych, ale to by już burzyło twoją tezę.
@Bover: To zależy od sytuacji, ale np. dla jakichś kolesi z autyzmem albo spierdonow, którzy się przez różne czynniki izolowali od sensownych kontaktów międzyludzkich w wieku 14-20 lat jest raczej over, bo wtedy się nabiera odpowiednich social skilli itd., no nie ma co się oszukiwać, bo przecież nikt nie ma ochoty zawierać znajomości ze spierdonami z litości. Oczywiście nie piszę, że powinni z domu nie wychodzić, ale trzeba mieć realistyczne podejście
@Bover: miał jednego ( 1 ) kolege z którym się zadawał, no super towarzystwo XD tak się składa że sam przez to przechodziłem, w gimbie miałem znajomych ale po przejściu do szkoły średniej nie byłem w stanie w jakikolwiek spobób związać się z nowymi ludzmi, a starzy znajomi zwyczajnie wydorośleli. więc siedziałem przed kompem i cofałem się w rozwoju, jedyne co mnie uratowało to ci znajomi którym moja dziecinność nie przeszkadzała.