Wpis z mikrobloga

Kolejna hipergamiczna julka z grupy lewicowych femoidów na fb próbuje zcuckoldzić członka swojej rodziny za pomocą bluepillowo-n0rmickiej propagandy. Podobno jest jednym z nas, dlatego wszystkim mirkom spełniającym podane kryteria radzę się uzbroić pod względem psychicznym na najbliższy okres czasu. Powodem tego jest to, iż n0rmictwo i p0lki proponują rozwiązanie tego w sposób m.in. przemocowy.
#blackpill #przegryw #incel #p0lka #julka
Pobierz 21kremuwkarz37 - Kolejna hipergamiczna julka z grupy lewicowych femoidów na fb próbuj...
źródło: unknown
  • 73
@RyouNarushima: i tu sie pojawia twoj problem, bo z jednej strony twoje interesowania zainteresowania to nauka i ogolnie nauka cie kreci, a z drugiej strony jednoglosne co do skutecznosci ssri i terapii srodowisko naukowe to szwindel. Nie mam zamiaru z toba gadac o metodologii, mowisz ze ogromne rzesze naukowcow sa anty ssri i terapia, pokaz i podyskutujemy.

A tak swoja droga nie wiem o co ci chodzi z tymi julkami podrzuconymi
jedyne co mnie uratowało to ci znajomi


@jdhue: no więc tym bardziej, widzisz sam na własnym przykładzie, że wystarczy próbować wyjść do ludzi tak jak samo to zrobiłeś, a wtedy da się coś skutecznie osiągnąć. A jednak twoje podejście do kogoś innego: niee no, ten gość to nie ma szans, tylko siedzieć w domu może.

Jak to nazwać inaczej niż ściąganie innych w dół?
trzeba mieć realistyczne podejście do nieraz niezwykle brutalnych realiów świata


@Rimbolo: no właśnie, realistyczne. Realia są takie, że ci którzy nie próbują, na 100% zostaną odosobnieni od świata. A fora typu wykop bardzo takie zachowania promują i nie da się tego pominąć w tej dyskusji.
@Bover: przecież jasno napisałem że jak go siostra wyciągnie z domu to pewnie po jakimś czasie stanie się częścią grupy i wyleczy się z bycia spierdoksem XD czy ty nie rozumiesz że ludzie tacy jak ten chłopak nie mają szans tak z siebie się z kimś socjalizować bo nikt tego nie bedzię się zadawał z litośc z jakimś przegrywm , dlatego tu są potrzebne osoby trzecie które nie będą go ostracyzować
@cocklush69: >muh zięba

Prosiłem cię o podanie choćby jednej pracy, ale ty tego nie zrobiłeś. I powiedz chirurgom plastycznym żeby nie robili operacji wydłużania nóg czy operacji szczękowych po przecież jest terapia. Takie to już są dyskusje z normikami.
@21kremuwkarz37: Fajnie, ze się interesuje bratem, ale szkoda, ze nie ma dla niego alternatywy. To trochę jak odklejeni nauczyciele którzy mówią gnębionemu dziecku "czemu stoisz z boku? idź się baw z innymi". Ale co jeśli ci inni to oprawcy? ...
@RyouNarushima: pierwsze z brzegu

https://scholar.google.dk/scholar?q=psychotherapy+research+effectiveness&hl=pl&as_sdt=0&as_vis=1&oi=scholart#d=gs_qabs&t=1674692769364&u=%23p%3DjnkxkMv6RlAJ

https://scholar.google.dk/scholar?hl=pl&as_sdt=0%2C5&as_vis=1&q=psychotherapy+effectiveness&oq=psychotherapy+eff#d=gs_qabs&t=1674692907041&u=%23p%3Doo3iNswgcDMJ

https://www.psychiatry.org/patients-families/psychotherapy

I powiedz chirurgom plastycznym żeby nie robili operacji wydłużania nóg czy operacji szczękowych po przecież jest terapia.


A myslisz ze oni to robia z dobrego serduszka, czy moze dla pieniedzy? Jest popyt, to jest podaz, prosta sprawa.

Teraz twoja kolej, dawaj te rzesze naukowcow nieuznajacych SSRI czy terapii, za skuteczne formy leczenia
@cocklush69: https://www.cambridge.org/core/journals/bjpsych-advances/article/incels-violence-and-mental-disorder-a-narrative-review-with-recommendations-for-best-practice-in-risk-assessment-and-clinical-intervention/6A934637D21AEE4C1D90FAF5FB63D769
"Despite the clear link between inceldom and depression, only half of the 272 incels responding to an online survey reported ever trying therapy; 15 (6%) reported finding it beneficial."
gniję zawsze z tego #!$%@? o praniu mózgu przez jakieś fora internetowe. mechanizm jest taki że faceci po prostu szukaja podobnych sobie żeby sobie pogadać


@Smiecharz: siostra go kocha i woli uwierzyć, że jest toksyczny właśnie za sprawą prania mózgu innych inceli, niż z powodu jego charakteru.
@SmugglerFan: to ja moze powiem tak jak przegrywy odpowiadaja, incele na pewno zaznaczaly w tej ankiecie ze nie pomaga bo pasuje im to do bańki, tak samo jak julki p0lki zaznaczaja w ankietach ilosc partnerow, celowo ja zanizajac, co ty na to. Nadal czekam na wasze rzesze naukowcow twierdzacych ze terapia i leki nie dzialaja, na razie dostalem jedna ANKIETE dotyczaca tylko terapii z 272 osobami
siostra go kocha i woli uwierzyć, że jest toksyczny właśnie za sprawą prania mózgu innych inceli, niż z powodu jego charakteru


@TeBerry: a plot twist jest taki że on w ogóle nie jest toksyczny tylko po prostu nieatrakcyjny i przygnębiony rzeczywistością a normictwo dopisuje do tego durne teorie i wymyśla specjalne terminy byle tylko na siłę demonizować, maksymalnie dehumanizować niewinnych ludzi ehhh
a plot twist jest taki że on w ogóle nie jest toksyczny tylko po prostu nieatrakcyjny i przygnębiony rzeczywistością


@Smiecharz: wyzywanie kobiet od ku*ew, facetów, którzy się z tym nie zgadzają od kukoldów jest definicją toksyczności. Choćby ten wpis i niektóre komentarze idealnie pokazują poziom toksyczności środowiska inceli.