Wpis z mikrobloga

Kolejna hipergamiczna julka z grupy lewicowych femoidów na fb próbuje zcuckoldzić członka swojej rodziny za pomocą bluepillowo-n0rmickiej propagandy. Podobno jest jednym z nas, dlatego wszystkim mirkom spełniającym podane kryteria radzę się uzbroić pod względem psychicznym na najbliższy okres czasu. Powodem tego jest to, iż n0rmictwo i p0lki proponują rozwiązanie tego w sposób m.in. przemocowy.
#blackpill #przegryw #incel #p0lka #julka
21kremuwkarz37 - Kolejna hipergamiczna julka z grupy lewicowych femoidów na fb próbuj...

źródło: unknown

Pobierz
  • 73
@21kremuwkarz37: gniję zawsze z tego #!$%@? o praniu mózgu przez jakieś fora internetowe. mechanizm jest taki że faceci po prostu szukaja podobnych sobie żeby sobie pogadać ale w normickim łbie jakimś cudem kropki łączą się w najdebilniejszy sposób i uważają że źli ludzie porywają biedną duszyczkę i korumpują. bo wcale #!$%@? chłopak nie zaznał odrzucenia, na pewno jest atrakcyjny i ma pełno dynaminy tylko go te złe incele z internetu mu
@Tata_Kasi ale trochę dziwne jest próbowanie wcisnąć brata w związek kiedy nawet nie ma żadnego pojęcia o interakcji z ludźmi na zwykłym koleżeńskim poziomie

w drabinie społecznej trzeba posortować sobie jednak priorytety

tyle że julka sobie nawet nie wyobraża że dla takiego chłopa najważniejsze jest by poznał się blisko z kimkolwiek i nauczył socjalizacji zamiast wylądować z byle cipą bo się nauczyła że każdy chłop będzie ją traktował jak księżniczkę i myśli
@jutronaobiadznowuryz: masz dużo racji ale dlaczego wszystkich szablonujesz? Dlaczego uwazasz że wszyscy są tacy sami? Może brat "przegryw" potrzebował by tylko trochę pomocy żeby być zadowolonym z życia ale wpadł w dziurę wykopu i ma wyprany mózg. A może ta siostra nie jest j0lką tylko szarą myszką której zależy na bliskich ale po prostu nie wie co działa a co może zaszkodzić.
namówiłam chłopa żeby z nim pogadał o związkach, z chłopem który nawet nie potrafi znaleźć sobie kolegów, żeby czuł się jak jeszcze większe bezwartościowe gówno


@jutronaobiadznowuryz: Ja miałem kiedyś podobną rozmowę - laska poprosiła mnie żebym pogadał z jej bratem, bo już któraś z kolei tinderowka go zghostowala po pierwszym spotkaniu. Jak wyłożyłem mu kawę na ławę o gadzim mózgu, pieniądzach, statusie, dymorfizmie i żeby sobie przygarnął studentkę na mieszkanie które
@RyouNarushima:

przegrywy: nasze interesowania zainteresowania to nauka i ogolnie nauka nas kreci ( tu podawanie zrodel o badaniach ze grubosc nadgarstka jest niespodziewanie wazna w szansach na znalezienie partnerki )

tez przegrywy: terapia intzelu, terapia to spisek naukowcow, sfabrykowane badania dowodzace skutecznosci i wklejony obrazek z rozwrzeszczanym ryjem wykopka w anturażu rozbrzmiewajacych wokol slow "terapia!"