Wpis z mikrobloga

#bekaztransa #transport #bekazpodludzi

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid03H3LbN2EgcCet2sFZNA1VPc2PSSQkM18f8Gg1FeFBtMpKANFpFnFym5P8miF9bRxl&id=100000450321707

Dla tych co jeszcze nie widzieli - koleś wrzuca filmik z tego jak banda podludzi szabruje mu naczepę we Francji. Zachowuje się zgodnie ze sztuką, czyli siedzi na dupie i nie wychodzi z auta.

A co na to banda #!$%@? żwirosrajów w komentarach?
"Ale z ciebie #!$%@?" "Rozjechalbym ich" "Kiedyś to było, ilu jest kierowców a ilu złodziei, było wyjść i #!$%@?ć"

Wstyd mi #!$%@? czasem się przyznać, że pracuje w transporcie jak takie zjeby to 99% kierowców.

Ryzykowac kosę pod żebro za czyjś ubezpieczony towar, czy samochód i nazywać kogoś kto tego nie robi #!$%@?ą - przekracza to moje zdolności poznawcze. Do tego przecież oczywiste jest, że jeden z drugim by siedzieli obsrani w kabinie i bali się chociaż silnik odpalić, czy trąbić.

Cieszę się, że kończę przygodę z międzynarodówką. Zachodnia Europa to jest #!$%@? kpina i mam nadzieję, że te zwierzęta nigdy nie trafią do Polski.

Szanujcie swoje zdrowie i swoją pracę. Nigdy nie ryzykujecie czymkolwiek dla towaru, czy auta, bo ten kto wam to powierzył ma na was kompletnie #!$%@? i jak wam coś się stanie to nawet powieka mu nie drgnie.
cichooo - #bekaztransa #transport #bekazpodludzi 

https://m.facebook.com/story.php?s...

źródło: temp_file.png5505584256051196968

Pobierz
  • 16
via Android
  • 71
@staryalkus Podpisuje się pod tym rękami i nogami. Tyłu farmazonów co słyszałem przez pół roku na parkingach, promach i tak dalej to nie słyszałem w całym swoim życiu. Praca jest fajna, jeżeli podchodzi się do niej z pasją i dystansem. Ale co się dziwić, skoro są to ludzie, których największym osiągnięciem było zrobienie prawa jazdy. Oczywiście poznałem też kilku normalnych ludzi, którzy potrafią chociażby złożyć zdanie.

wystarczy poczytać komentarze. Oni #!$%@? nie
Od długiego siedzenia za fajerą w bani im się #!$%@?


@staryalkus: Piękne podsumowanie.

@cichooo Wystarczy przeczytać jakikolwiek wątek na etransport.pl żeby zobaczyć z jaką zwierzyną mamy do czynienia, elektroda się chowa. Ja jak poznaję nowych ludzi i mam powiedzieć że jeżdżę ciężarówką to wstyd jak #!$%@?, bo od razu cię zaszufladkują do kategorii zjeb - i całkiem słuszna generalizacja w tej branży.
via Android
  • 6
@PfefferWerfer święte słowa. Jak zaczynałem to zastanawiałem się czemu ludzie w biurach czy na magazynach mówią do mnie jak do debila, teraz już rozumiem. Można dodać, że te #!$%@? są zawodowymi kierowcami i siła rzeczy się za takich uważają, a umiejętności, kultura jazdy, czy #!$%@? chociażby dostosowanie prędkości do warunków u nich nie istnieje. Coś strasznego po prostu.
via Android
  • 6
@Slepak daj spokój, o zarobkach nie ma nawet sensu zaczynać rozmowy, bo od razu nurkujesz w szambie głową w dół. Lepiej niż na wykopie, każdy #!$%@? 1000 dniówki, wyśmiewanie ludzi co dopiero zaczynają za 300zl dniówki i #!$%@? klasycznych farmazonów parkingowych jak to przedsiębiorca to zwykły #!$%@? bo nie chce żwirosrajom płacić wymyślonych z dupy kwot. Potem taki zamyka Facebooka i idzie pytać o cigareta na parking. Cytując Rogala - "Tfu, #!$%@?ć".
@cichooo: niestety jest to zawód gdzie osoby bez wykształcenia mają okazję zarobić całkiem dobrze. Nie ma innego takiego zawodu gdzie nie wymaga się praktycznie niczego oprócz tego prawka, a mozna zgarnąć nawet 10k.
I fakt, wali ludziom na łeb, mam sporo znajomych co byli normalni, a jak zaczęli jeździć to posralo sie we łbie chyba od tej ruskiej wódki na parkingach.
via Android
  • 8
@Skowyrny_Johnny święta prawda. Stety niestety sam jestem tylko po podstawówce, po prostu nie czulem nigdy potrzeby kontynuowania nauki, samą szkole nienawidziłem jak żyd Pana Jezusa, ale umiem się wypowiedzieć i pisać w dwóch językach płynnie i liczyć. Większość tirowcow nie potrafi nawet na załadunku się porozumieć. Zatrzymani przez policję dostają #!$%@? i się rzucają do policjantów po polsku. Według mnie zarobki są adekwatne do tego ile się poświęca tej pracy. Ale to
ogromna większość zamiast pójść jak człowiek do toj toja to idzie w krzaki za potrzebą.


@picasssss1: Widziałaś jak te toi toie wyglądają w środku? Pakiet czyszczenia raz na 2/4 tygodnie bo tak taniej, a jednak sanepid nakazał postawić zaplecze sanitarne. Tam jest nafajdane aż z górką, a opary metanu od zachodzącej już fermentacji mogą zabić jak w słynnych przypadkach wpadnięcia do szamba xD

Zwykła toaleta > świeżo dostarczony i czysty toi
@cichooo: w UK jak się pali naczepa to jest zakaz rozpinania i konia nawet jeśli się by uratowało go,
Ubezpieczenia mogą nie być wypłacone wtedy za spalony ładunek i naczepę. Ma się spalić wszystko. Lub być ugaszone przez strażaków.
Dziwne ale nikt o tym w żadnej firmie mi nie mówił.
Znajomy miał raz pożar naczepy i nie rozpiął i mu później wytłumaczyli że dobrze zrobił