Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy

Byczki do kogo w krk na pierwszy cykl teścia? Jestem po badaniu tescia. Jestem w dolnej granicy. Chciałbym wejść na umiarkowany cykl, z nastawieniem brania przez dłuższy okres. Szukam kogoś do prowadzenia pod kątem #!$%@? zupełnie zdrowia (nie interesuje mnie zupełnie pomoc w prowadzeniu treningowym, to już mam). Jakieś polecenia?
  • 7
@hotsausage: biorąc teścia i tak sobie #!$%@? zdrowie, pamiętaj że nawet jeśli to kuracja sprawisz że zostanie obniżona zdolność produkowania testosteronu przez twój organizm i to trwale. Będziesz zmuszony do kurowania się testosteronem. Jak jesteś w normie nawet dolnej to na twoim miejscu nie sięgałbym po teścia szczególnie jak nie osiągnąłeś jeszcze 30 roku życia.
@Roade: chętnie przeczytam badanie na podstawie którego wyciągnąłeś takie wnioski, bo z badań które ja znam to po 6 miesiącach i bez żadnego PCT to blisko 100% osób ma przywróconą pierwotną produkcję testosteronu. Więc chętnie zobaczę badanie które by pokazało że np. W ciągu 24 miesięcy i przy prawidłowym PCT nie udało się przywrócić naturalnej produkcji testosteronu u osoby która przyjmowała tylko testosteron
@Roade: Niby jak nie istnieje? Przecież to potwierdzają dziesiątki badań, że przyjmowanie SERMów działa antagonistycznie na receptory endrogenowe w przysadce mózgowej co prowadzi do produkcji LH i FSH i ostatecznie do produkcji testosteronu i przywrócenie spermatogenezy.

Oprócz sermów stosuje się też np. Triptorelin w cięższych przypadkach i są badania, które potwierdzają że w ten sposób też można przywrócić naturalną produkcję testosteronu.