Wpis z mikrobloga

@mathmed: Teraz to się płaci jakiś śmiszny pieniądz za abo na którejś z platform, gdzie jest tyle, że nie da się wszystkiego przejrzeć. A jak chcesz całkiem darmo to codziennie zaglądaj na CDA, nawet czasem nowość trafisz póki dystrybutor nie zgłosi roszczenia.
@sierpien22:

śmiszny pieniądz za abo na którejś z platform, gdzie jest tyle, że nie da się wszystkiego przejrzeć

gówno jest, trzeba mieć kilka platform żeby mieć co oglądać, kilka seriali i filmów na takim Netflix czy Amazon a reszta to zapychacze
@szuleer: A to już zależy jakie kto ma potrzeby. U nas to są nawet 3 platformy (dzielone z synem), jeszcze do tego mam normalną kablówkę. Pewnie, że jakbym chciał coś KONKRETNEGO koniecznie obejrzeć, to by był problem. Ale tak ogólnie - zawsze się coś da znaleźć. Daj spokój - to tylko wypełniacz wolnego czasu.
@ShadyTalezz: No, jak interesują Cię WSZYSTKIE aktualnie "gorące" produkcje to z pewnością tak. Jak ja potrzebuję czegoś do puszczenia danego dnia - to dostępne dla mnie 3 platformy to i tak za dużo. Niech każdy szuka tego, co potrzebuje.