Wpis z mikrobloga

@GoracyDelfin: Filmy wychodzące wyłącznie do dystrybucji na VHS też? Nie mówiąc o czasach, gdy nikomu się o home video nie śniło? Bo oczywiście rozumiesz znaczenie słowa WSZYSTKO?
Więc jak nie wiesz z kim rozmawiasz, to nie pitol o "chowaniu się nie wiadomo gdzie" i wszyscy będą szczęśliwi. Peace and love.
Filmy wychodzące wyłącznie do dystrybucji na VHS też?


@sierpien22: oczywiście że tak, mówie o wszystkim bez wyjątków, poczytaj o rippowaniu. Można to robić z każdej wersji. I to ty nie wiesz z kim rozmawiasz.
@GoracyDelfin: Jejku nie kłóćmy się. Wszystko sobie można "zrippować" - ja to zrobiłem z prywatnymi nagraniami, bo już te filmy na których mi zależało to kupiłem na DVD - i zawsze mogę do nich wrócić. Ale filmów są pewnie z setki tysięcy jak nie więcej - w tym takie, które spodobały się tak małej liczbie osób, że nikt tego nigdy do sieci nie wrzucił. Po prostu buntuję się przeciwko kwantyfikatorom typu
Ale na co mam się otworzyć bo nie rozumiem? Mam kilka streamingów dla nowości, rozmawiam z różnymi ludźmi o starociach i sobie linki podsyłamy - a jak już jest o czymś mowa, co legalnie, albo pół-legalnie się nie da znaleźć - no to trudno. Są tysiące innych filmów, których nawet nie zdążę obejrzeć.