Wpis z mikrobloga

@DRESIARZZ: ja niedawno kupowałem pepsi ona tam ma 2.25l czy coś w dwupaku za 5.99 w lidlu, chyba na święta, ale widywałem i tak w promocji jest bez świąt, coca cola też bywała w promocji
bo Coca Cola nie jest produkowana w Polsce.


@damianooo8: Guzik.

Obecnie produkcja napoju odbywa się w dwóch zakładach: w Staniątkach (koło Niepołomic, kilkanaście kilometrów od Krakowa) i w Radzyminie (koło Warszawy). Do Coca-Cola HBC Polska należy również rozlewnia wód butelkowanych w Tyliczu.
@damianooo8 @damianooo8

>tak? tylko dlaczego w Niemczech ta sama cola kosztuje <1 euro? xD


@antywojo: Pewnie z tego samego powodu: https://wykop.pl/link/7028193/karcher-przez-20-lat-sztucznie-zawyzal-ceny-w-polsce


@damianooo8 no i spoko, teraz odpowiedz kto rządzi już ósmy rok? nie było czasu się tym zająć? Czy to znowu wina tuska i lewaków? Największym problemem pisiorów jest to, że oni doskonale wiedzą, że pis to chu'j do dupy, ale jednak za brak działania rządu obwiniają tych którzy nie są
@antywojo:

tak? tylko dlaczego w Niemczech ta sama cola kosztuje <1 euro? xD

Nie wiem po ile euro kupujesz, ale za 2L w Niemczech zapłacisz bez problemu 8zł. I to już odejmując 0,25€ kaucje za plastikową butelkę, w Polsce wychodzi podobnie jak w Niemczech tak naprawdę, zdjęcie OPa z 11,40zł jest wysoką ceną jak na Polskę.