Wpis z mikrobloga

Się dziwić, że was jebią na kasie jak Polak kupi każde gówno w każdej cenie.


@wojtoon I mówi to Polak piszący po polsku na polskim portalu. Co za durne pokolenie obrażające samych siebie, naprawdę aż ciężko się patrzy na takie ojkofobowe #!$%@? mózgowe twojego pokroju.
- Pepsi za 1,5l na promocji 0,89€ czyli 4,17 zł, za 1l 2,78zł


@DRESIARZZ: No to w Polsce powinna kosztować 5,17zł bo podatek cukrowy (wiem że to złodziejstwo) na litrze wynosi 50gr. Z czego wynika ta różnica między 12zł? Bo na pewno nie z kosztów produkcji bo Coca Cola nie jest produkowana w Polsce.
@Chris_Karczynski Nie wiem czemu ale duże butelki w Niemczech często opłacają się mniej niż średnie. 1,5l kosztuje 1,29-1,39. Wczoraj na promce po 0.99 kupowałem. Rok temu 0.99 to była standardowa cena, na promocji można było po 0.59 kupić.
tak? tylko dlaczego w Niemczech ta sama cola kosztuje <1 euro? xD


@antywojo: Z którego roku masz te dane? Ja do niedawna też byłem przekonany, że Coca Cola w Niemczech została na starych cenach. Niestety już nie. byłem niecały miesiąc temu. Sklep o nazwie Norma, czyli podobny format do Lidla czy Netto. Cena Coca Coli za litr porównywalna jak w Polsce. Po przeliczeniu wyszła różnica kilkunastu groszy z korzyścią dla polskich
Polacy preferują wodę z kran


@Kresse: a w tym akurat nie ma nic złego. Kupowanie butelkowanych wód nie ma większego sensu (chyba, że wysokozmineralizowanych lub leczniczych).
@dqdq1: to jakiś inny januszeks. Idź jak Bozia nakazała do marketu, kup sobie taniej i pijesz sobie elegancko. Albo jak jest promocja, kup więcej taniej i masz zapas. Ja przez ten tydzień teraz nakupowałem krakusa polish ham, w biedrze była promka 2+1, max 6 sztuk dziennie, od poniedziałku do piątku. Dziennie brałem 6 puszek, jedna puszka 16 zł, płacisz 32 dostajesz równowartość 48, dziennie 32 zł do przodu x5 dni w
najbardziej śmieszy mnie jak ktoś z was coś pisze o wysokiej marży sklepów a zwłaszcza detalistów xD totalnie nie wiecie jak wygląda rzeczywistość handlowa a każdy z was zgrywa ekspertów od handlu jak by zjedli na nim z zęby. Pokaże wam jakie ceny BRUTTO oferuje największy hurtownik w Polsce dla detalu.....
magiol - najbardziej śmieszy mnie jak ktoś z was coś pisze o wysokiej marży sklepów a...

źródło: temp_file.png2553629733461257403

Pobierz
@aa-aa: czoczoszki po ile masz w tym mieście? Bo ja akurat jestem poza miastem i wielkiego wyboru tutaj nie ma.

Za to w kolejce można posłuchać sobie że pis super ( ͡° ͜ʖ ͡°)