Wpis z mikrobloga

@dqdq1: jedź, zrób zdjęcie jeszcze na stacji benzynowej przy autostradzie, będzie ci lepiej pasowało do narracji towarzyszu platformersie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@woj_st: na orlenie?

Ogólnie mnie to śmieszy że po 4 godzinach znaleźliście jedną promocję w biedronce i uważacie że problem jest załatwiony.
@cielak44 @cielak44

@damianooo8:

> Mi tam to nie przeszkadza. Dla zdrowia na co dzień wolę pić czystą wodę,

Też wole wodę ale kiedy mam zrobić drinka to mam go rozcieńczyć wodą czy herbata?

Samo to że państwo dodaje podatki aby "dbać" o czyjeś zdrowie. Ch*j im do mojego zdrowia i tego co pije


tak dbają o nasze zdrowie, że obniżyli budżet na NFZ o kilka miliardów, #!$%@?ć pis
@dqdq1: droga coca-cola w perspektywie lat może akurat przynieść same pozytywne skutki dla polskiego społeczeństwa, skoro dla towarzysza platformersa stanowi to "problem" to nie mam pytań xD
@woj_st: dodałbym drogie mięso, drogie piwo, droga benzynę, drogi najem, drogie samochody

Czym jeszcze nas uszczęśliwi twoja ukochana partia?
@DRESIARZZ: nie bronie rządzących bo sam jestem za tym żeby ich zaorać (i dwa pokolenia wstecz) bo takiej ch*jni nigdy nie było ale dyskuja toczy się dwa o różne sklepy gdzie cola 11 vs 6,50. Porównywanie cen z 2017 roku też nie ma sensu.
Też tęsknie za pepsi za 1,25/litr (chociaż z drugiej strony nic dobrego bo bęben rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°))