Wpis z mikrobloga

@dqdq1: Mi tam to nie przeszkadza. Dla zdrowia na co dzień wolę pić czystą wodę, a Cole pić sobie od czasu do czasu dla smaku,

Poza tym to nie tylko przez PiS, ale największe korporacje ewidentnie żerują na konsumentach. To samo McDonald w którym ceny są zawyżone względem innych fastfoodów.
  • Odpowiedz
@damianooo8:

Mi tam to nie przeszkadza. Dla zdrowia na co dzień wolę pić czystą wodę,

Też wole wodę ale kiedy mam zrobić drinka to mam go rozcieńczyć wodą czy herbata?
Samo to że państwo dodaje podatki aby "dbać" o czyjeś zdrowie. Ch*j im do mojego zdrowia i tego co pije
  • Odpowiedz
@dqdq1: Pamiętam jak niecałe dwa lata temu za tyle, albo dyszkę kupowało się w promce czteropak pepsiawy. To były czasy, teraz nie mam kasy i zębów.
  • Odpowiedz
@damianooo8: Najlepsze, że polaczki i tak tą colę kupią nawet jak będzie po 15. Do mcdonalda też będą jeździć jak zestawy będą po 50zł. Dlatego #!$%@? im w dupę, jak na kimś kosić pieniądz to właśnie na takich frajerach
  • Odpowiedz
  • 4
@dqdq1 A tam drogo bo nie trafiłeś na promocję, wystarczy czytać gazetki ja ostatnio kupiłem taką na promce za jedyne 9,99zł, czyli jak widać da się.
  • Odpowiedz
  • 50
@dqdq1 to samo dzisiaj miałem #!$%@? idę kupić karmę dla kota która kupowałem pół roku temu. Kosztowała 50 zł. Za 2kg. Dzisiaj 78 zł w PROMOCJI #!$%@? mać. I nie mówcie mi że to wina prywaciarzy, to jest dokręcanie śruby przez wysoki prąd dla podmiotów gospodarczych, drenowanie hajsu tylnymi drzwiami. #!$%@? pisowcy, #!$%@? kraju.
  • Odpowiedz